Sayfa 212/290 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Borsada hep aynı oyun oynanır. Sadece oyuncular değişir. İşin garip tarafı çoğu borsada ne oyunlar oynandığını bile, bile yine paralarını tehlikeye atarlar. Bu arada olan zaten en çok KYlara olmakta. Bilgisizlik, yanlış bilgi yetersiz bilgi ve tecrübesizlik para kaybetmeye sebep olmakta. Doğru dürüst hisse almasını bilmeyenler rüçhan işine girmeye çalışıyor.
    Bedelli nedir, yatırımcıya ne getirebilir, ne götürebilir. Şirket neden bedelli yapıyor, bedelliden gelecek para nerede kullanılacaki irket daha evvel bedelli yapmış mı, ne zaman, hangi aralıklar la yapmış, yaptıklarında planlanan hedefler tutulmuş mu....? bu soruları soranları pek göremiyorum. Bu şartlar altında yatırımcıların ve bilhassa KY ların para kaybetmeleri çok ''doğal''. KATMR %190 oranında yaptı, çok KY sefil oldu. Şimdi ITTFH sırada, bedelli oranı %300! Şirketin durumu bu orantıdan bile belli oluyor. Haydi hayırlısı...

Doğru söylüyorsun, üstadlar da KYya oyun kuruyor mu acaba? Çok azı kurmuyor sanki.
    Yatırım için bedelli sermaye artıran Kentte bile bazı üstadlar ne işiniz var demişlerdi.İşimiz iyi oldu.
    Maliyetim çok düşük.Ana hisse fiyatı bile nerdeyse karşılıyor. Benim açımdan bu durumlar tecrübe edinme halleri.

Borç ödemek isteyen şirketlerin yönetimi başarısız ve paraya aç sanki. Üstad öğrenmek için soruyorum: Bu durumlarda "kurulan oyun"la bedelliden önce mi gol atmak isterler yoksa sonraki rüçhan pazarını mı beklerler? Şimdiden bol kazançlar.YTD.

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ben seni niye karalayayım üstadım?
    Ben genel bir durum değerlendirmesi yaptım senden bağımsız. Konu sen değilsin. Niye üstüne alındın?
    Biraz öfkeliyim bu hırsızlara karşı o kadar.
    Umarım daha çok kazanırsın. Sen kazan, o kazansın, herkes kazansın.

Sayın Foçabeyi, bu durum tersine yukarı doğru değişmez mi? Çünkü daha bedelli kullanım süresinin bitimine 1 hafta daha var. Spek mal topluyor olabilir. YTD

Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    eskiden bedelli açıklanınca yatırımcı arkasına bakmadan kaçardı o hisseden..şimdi bakıyorum hangi hisse bedelli açıklasa tavan serileri başlıyor..ezberler bozuldu yeni duruma adapte olanlar para kazanıyor...
    Rüçhanın son günü 4 kasım

Bakalım son gün kupon kaçtan gidecek

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Rüçhanın son günü 4 kasım

Bakalım son gün kupon kaçtan gidecek
    Tahminimce (4tl x 75 + 1tl x 142,5 )/217,5 =2 tl'den dengelenmesi lazim
    Bu senaryo tutarsa
    Ruchan 2tl , hisse 2,1tl olursa

2tl ruchan alan birisi 1.9 da bedelliye katilip , 3.9tl bedelle 1.9hisse sahibi olacak, yani hisse basi 2,05 maliyet

Mali durum iyilesecek gibi beklenti varsa bunun ustune en fazla %10 koyardim

5.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Foçabeyi, bu durum tersine yukarı doğru değişmez mi? Çünkü daha bedelli kullanım süresinin bitimine 1 hafta daha var. Spek mal topluyor olabilir. YTD
    1 hafta yok. Pazartesi ve Salı son günler. Çarşamba dahil mi biliyorum. 28 Ekim son tarih verdiler çünkü. Hadi o gün de dahil olsun önünde 3 işlem günü var. Ne olacağı hakkında hiç bir fikrim yok gerçekten.

6. Karanlik odada alim yapmadi tahtaci, pazartesi umarim cakallik yapmazlar. Simdilik hakkinizi arayin sosyal medyada sesinizi cikarin, cakal patron buyuk vurgun yapiyor ve buna spk ses cikarmiyor. Teknik grafik analizi bosverin, zaten islemedi. Hakkinizi arayin .bu ulkede ADALET SOSYAL MEDYADIR maalesef ytd

7. Patron tahtada birşeyler deniyor. Patron yok demek cahillik.

Üstadların ne yaptığını spk dan gelen cezalar ispatladı
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun, üstadlar da KYya oyun kuruyor mu acaba? Çok azı kurmuyor sanki.
    Yatırım için bedelli sermaye artıran Kentte bile bazı üstadlar ne işiniz var demişlerdi.İşimiz iyi oldu.
    Maliyetim çok düşük.Ana hisse fiyatı bile nerdeyse karşılıyor. Benim açımdan bu durumlar tecrübe edinme halleri.

Borç ödemek isteyen şirketlerin yönetimi başarısız ve paraya aç sanki. Üstad öğrenmek için soruyorum: Bu durumlarda "kurulan oyun"la bedelliden önce mi gol atmak isterler yoksa sonraki rüçhan pazarını mı beklerler? Şimdiden bol kazançlar.YTD.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 212/290 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •