Sayfa 163/290 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    ASELSAN ve Katmerciler'in bir süredir üzerinde çalıştığı ve "mini tank" benzetmesi yapılan silahlı insansız kara aracı, son kullanıcı görüş ve önerileri doğrultusunda geliştirildi.

1 aylık haber eski ama bana göre bundan dolayı çıkıyor. Bundan iyi haber Şamda kayısı
    sizi patronun adamı diye yaftalamalarına 1 mesaj kaldı bilginize ytd

2.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Eyvallah üstad.
    Hisseyi inceledim piyasa değerine baktım yaptığı işlere baktım. Karsandan çıktım piyasa değeri 2 trilyon bunun 300 milyon. Bunun yaptığı işler karsandan 10 kat iyi. Çıkacağı çok yol var bana göre. Tank yapıyor adamlar hemde insansız tanklar. Gelecek bunlarda. Ucuza aldık biraz. Çok yüklü girmedim bir 2. el 2000 model oto parası bıraksın yeter. Ev parasında gözümüz yok
    üstadım borsada biraz da nasip bu işler . 2017 eylül aylarındaki rakamlara doğru güzel bir çanak tamamlarsa ileri günlerde aylarda güzel kar bırakabilir diye hayalen umut ile sesli düşünüyorum.....Allah gönlünüze göre versin inşallah......selamlar bol bereketli kazançlar olsun.....

3.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Böyle patron adamlarına can kurban, diğer yerlerde satın diye bağırıyorlar
    Sözü edilen araç (o-ika) diye geçiyor, seri üretimi bırak birkaç tv ye çıksa prototip yeterli olur ��

Alıntı;
    Defence Turk ekibinin edindiği bilgilere göre gerçekleştirilmesi planlanan ortak proje kapsamında 2020 yılında teslimat yapılacak aşamaya gelmesi bekleniyor. Geliştirilecek Orta Sınıf İnsansız Kara Aracının (O-İKA) uydu kontrollü olması planlanıyor. Otonom görev kabiliyetine sahip olması beklenen sistemin sınır güvenliği kapsamında devriye faaliyetlerinde kullanılması öngörülüyor. Menzil testlerinin henüz gerçekleşmediği belirtilen proje kapsamında konsept üzerinde aktif olarak çalışmaların devam ettiği belirtildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Böyle patron adamlarına can kurban, diğer yerlerde satın diye bağırıyorlar
    Sözü edilen araç (o-ika) diye geçiyor, seri üretimi bırak birkaç tv ye çıksa prototip yeterli olur ��

Alıntı;
    Defence Turk ekibinin edindiği bilgilere göre gerçekleştirilmesi planlanan ortak proje kapsamında 2020 yılında teslimat yapılacak aşamaya gelmesi bekleniyor. Geliştirilecek Orta Sınıf İnsansız Kara Aracının (O-İKA) uydu kontrollü olması planlanıyor. Otonom görev kabiliyetine sahip olması beklenen sistemin sınır güvenliği kapsamında devriye faaliyetlerinde kullanılması öngörülüyor. Menzil testlerinin henüz gerçekleşmediği belirtilen proje kapsamında konsept üzerinde aktif olarak çalışmaların devam ettiği belirtildi.
    bu kağıt yada şirket için hiç bir iyi yorum yapamazsınız. yaparsanız bilgisizlikle kutsanmış guruh patronun adamısın diye üstünüze çullanır o yüzden söyledim ytd

5. Sıkıntı yok bizbize olsak yeter sn tmrcleod
    Forumdaki şu sessizlik de iyi haber aslında tavan için hacim sanırım düşük ama umarım bugün tavan kapatırız.
    Buarada grafik atabilecek birileri varsa bekleriz dostlar.
    Saygılar.
    Son düzenleme : Dante; 15-06-2020 saat: 15:42. Sebep: İmla

6. arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisi kaç paylaşırmısınız

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Kimsenin adamı değilim. İsteyen istediğini düşünür. İnceledim kağıdı faaliyet karı artmış finansman giderleri yüksek ama borçsuz şirket yok bistte zaten. Yaptığı işlerde de rakipsiz. Aselsanla ortak çalışıyor ve tank projeside bence çok ümit verici. Kimseye al sat demiyoruz bilgi paylaşıyoruz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

8.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Kimsenin adamı değilim. İsteyen istediğini düşünür. İnceledim kağıdı faaliyet karı artmış finansman giderleri yüksek ama borçsuz şirket yok bistte zaten. Yaptığı işlerde de rakipsiz. Aselsanla ortak çalışıyor ve tank projeside bence çok ümit verici. Kimseye al sat demiyoruz bilgi paylaşıyoruz.
    Sözde üstadlara duyurulur faaliyet karı artmış fln yazmışsınız ben bunları yazdım diye bir sürü laf yedim en azından gören görüyor.. ytd

Sayfa 163/290 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •