Special Days Image
Sayfa 32/290 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Buralar dip olacak, ufakta olsa tepki verecek gibi duruyor.. ytd..

2. Ortaklar buradan biraz beyin fırtınası yapmak istiyorum son bir yıldır ve son iki aydır patron eliyle düzenli olarak şirket baskılanmakta ve son iki ayda %100’ün üstünde bir düşüş yaşadık sizcese sPK bedelliyi onaylar mı Öngörünüz nedir onaylarsa şirketin yani hisselerimizin tepkisi ne olur onaylamazsa ne olur hepimiz için en iyisi olsun Allah yardımcımız olsun ytd.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Burdan lot satmak yok kendi adıma yapılanlar bıstın düşüşü Ortadoğu coğrafyasındaki kaderimiz tuzu biberi oldu yapacak bişi yok maliyetimi çeke çeke devam edeceğim kendi adıma burada çok zarar eden arkadaşımız oldu ama sabretmekten başka bişi yok..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4. asansör yapıp, güzel mal topluyorlar.. bedelli de geliyorsa gelsin.. dibin dibinide buldu zaten....

Hayatimda bulastigim en kotu hisse diyebilirim

Ne kadar berbat hareketler, bugun zarari azalttigim icin ciktim, donup bakmadim bile

Tepkiye oynamistim

Hareket yapmasina yapiyor ama ciktigi yerde durmasini bilmiyor

Hele bugunku hareket ne sacma idi

Git 3.30 oradan dus yine basladigin yere.

Isterse 100 TL olsun bir daha ugramam bu hisseye

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

7. in cin top oynuyor hisse de

8. çok karaktersiz bır hisseymişsin boyle gunde bile düşecem dıye uğraşıyor

Sayfa 32/290 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •