Sayfa 20/290 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Şuracıkta biraz dikileyim.Belki uğurlu gelirim

2.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Şuracıkta biraz dikileyim.Belki uğurlu gelirim

bizim spek tam bir teknik avcı bütün teknik analizleri yerle bir etti ÇİÇEK GİBİ KAREL DURURKEN GİTTİK BU ŞAK ŞAKÇILARA BULAŞTIKK YAZIKK İNSANALRA YTD

3. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Buradaki tüm yatırımcılar vazgeçse ben vazgeçmem bu kağıt yüzünden pörtföyde bulunan ve karda olan 2 ayrı kağıdı tamamen satıp katmere ekledim bir girdap gibi farkındayım ama maliyeti de 5,03 e çektim eğer buralardan aşağı devam ederse elimdeki lot kadar ekleyip bırakırım zira iyi temizlik yaptılar ...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5. Yatırımcı harcama platformu bist. Bistin yıldızı katmer. Kimse kalmamış buralarda.

Milleti emmeye devam 200 bedelli

Pamuk eller cebe

8. Arkadaşlar bunlar bizi mağdur etti. Bizde sessiz mi kalacağız? yanlarına kar mı kalacak? yazık yazık...

Sayfa 20/290 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •