Sayfa 8/290 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. şirket satıldı ya da ortak alındı haberi bekliyoruz

2. Sayın true 5,40 dan alamadım ama ikinci alım için biraz sakinleşmesini bekliyorum lafınızın bana olduğunu biliyorum; lakin ne alıp sattığınızı bilirseniz problem yok. Daha sadece ilk kurşunumu harcadım 9 kurşunum daha var umarım hepsini harcayacak vaktim olur içini rahat tut sen. Biz her türlü kazanırız

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Sayın true 5,40 dan alamadım ama ikinci alım için biraz sakinleşmesini bekliyorum lafınızın bana olduğunu biliyorum; lakin ne alıp sattığınızı bilirseniz problem yok. Daha sadece ilk kurşunumu harcadım 9 kurşunum daha var umarım hepsini harcayacak vaktim olur içini rahat tut sen. Biz her türlü kazanırız
    son kursunu kendine sakla

lazim olur
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    4,60 civarı bir iniş daha yapabilir ihtimal dahilinde değerlendirilebilir..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5. bu şirketle ilgili kapta tek beklenecek haber patron bugün ne kadar mal sattı olur..

6. Hisse 80 haftanın dibinde kan kaybından ölüm formasyonu.

7.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    son kursunu kendine sakla

lazim olur
    guzeldi bu

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 8/290 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •