Sayfa 19/290 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    anlamsız bir kap açıklamasıyla neden yükseliyor bilemedim...ytd
    oldukça anlamlı aslında. çok uzun zaman sonra böyle bir haber verilmesi canlılık emaresidir.

2. iyi aile çocukları bu açıklamaları fırsat bilip piyasaya mal çakıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    SPK'ya yapılan şikayet standart bir şekilde yanıtlandı. Bir yaptırım beklemiyorum.
    Cimer tarafından SPK'ya iletilen şikayete henüz yanıt gelmedi.
    Cimer'e yapılan diğer şikayetim İç işleri bakanlığı'na iletildi.
    Cimer'e belgeleriyle yine güzel bir şikayet hazırlığı içerisindeyim. Haydi birlikte batalım Furkan . Ben 100 k kaybederim peki ya sen ?
    Cimer sikayeti sonucu kap a mecburi aciklama yapildi. Sikayet ediyoruz da ne oluyor demeyin. Halka acildiysan essssssek gibi yapacagin seyler var. Sadece bizler duyarsiz kaldigimiz icin bunlarin ekmegine yag suruyoruz. Sikayet edin arkadas, sikayet !!!!

4.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Cimer sikayeti sonucu kap a mecburi aciklama yapildi. Sikayet ediyoruz da ne oluyor demeyin. Halka acildiysan essssssek gibi yapacagin seyler var. Sadece bizler duyarsiz kaldigimiz icin bunlarin ekmegine yag suruyoruz. Sikayet edin arkadas, sikayet !!!!
    kesinlikle haklisin tarafimca da sikayet edildi ...

sayin baskan secmen neden kizgin diye arastirilsin demis ...

en buyuk kizginlik katmr e
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Dün yüklü alım yapan arkadaş aynı maliyetle geri verdi gecen aylara göre daha yüksek hacimle ama aynı yerlerde dönüp duruyoruzz hayırlısı bakalım ne cıkcakk...

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İkinci alım için 3,80 leri bekleyelim bakalım gösterecek mi? Maalesef eski akp vekili patron tipik yeni Türkiyeci bir nursuz uğursuz çıktı ve devirleri kapanıyor elbet buda bir baskı unsuru ama bu şirketi biri gelir alır gider batmayacak kadar güzel bir şirket aslında.

Bakalım bedelli nasıl olacak. Tahsisli mi, bedelli bedelsiz mi? Sermayeyi acilen güçlendirmek şart.

Borsacı herkes aselsin 45 lerini sonrası bedellisini ve geldiği yeri bilir.

Grafiğin asels ile benzer olacağını düşünüyorum.

Asels 45 den 25 lere sonra 19 a değip yükselip yataya sarmış durumda.
    Bence biz şuan aselsin 25 e düştüğü yerdeyiz. Asels 19 a değmişti katmrde 3,50-3,80 arasına değecek diye düşünüyorum.

Yeterki kumarbaz ky uzak dursun tahtadan. Mal kirletecek kimse bulamasınlar. Hareket çabuk gelir.

8. spek 5 tl üzerinde alanların malına göz koymuş durumda ya zararına verin yada süresiz bekletirim sizi diyorr ve şu an ki seviyenin daha altı bile varr 14 nere 4,49 nere 3 te bir fiyatında zirveden şuan ki seviyeler bilançodan sonra hayal olacakk bu seviyeden % 50 daha aşagısı varrr şirket batık modunda şimdi bakalım algı yı ne zman düzeltecek ya şirketle batarız yada çıkaırzz bekliyoruz seni spek efendi ytd

Sayfa 19/290 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •