Special Days Image
Sayfa 255/290 İlkİlk ... 155205245253254255256257265 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Tomaların sapı döte girdi,yani hepimize,bedelliye girende suç,yani bizde,bu lavukları zengin ediyoruz,bunlarda iktidara yaranmak için hakkını arayanlara tazikli su sıkarak para kazanmaya çalışıyor,ulen ne ülke olduk,kimin ziki kimin elinde belli değil

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Tomaların sapı döte girdi,yani hepimize,bedelliye girende suç,yani bizde,bu lavukları zengin ediyoruz,bunlarda iktidara yaranmak için hakkını arayanlara tazikli su sıkarak para kazanmaya çalışıyor,ulen ne ülke olduk,kimin ziki kimin elinde belli değil
    Ah dostum deştin yaramızı..

Öyle bir yerdeyim ki, ne karanfil ne kurbağa
    Öyle bir yerdeyim ki, öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım mavi yosun, dalgalanır sularda
    Bir yanım mavi yosun, dalgalanır sularda

Dostum dostum güzel dostum
    Bu ne beter çizgidir bu
    Bu ne çıldırtan denge
    Yaprak döker bir yanımız
    Bir yanımız bahar bahçe

3. Saat 4 oldu tek basamak 1,32 işlem görüyor. Dün de 1,29 da aynısını yapıp 1,33'e kadar çizmişti. Dün şeker yatırım tek alıcı idi. Bakalım bugün de aynısı olacak mı? çok sıkıcı oldu . Yukarı hareket için 1,36-1,37 üstü kapanışlar lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    Saat 4 oldu tek basamak 1,32 işlem görüyor. Dün de 1,29 da aynısını yapıp 1,33'e kadar çizmişti. Dün şeker yatırım tek alıcı idi. Bakalım bugün de aynısı olacak mı? çok sıkıcı oldu . Yukarı hareket için 1,36-1,37 üstü kapanışlar lazım.
    Savunma Sanayi için gelecek vaat eden bir şirket.Kesinleşmiş siparişleri var.Bedellisini yapmış üstüne kredi borçlarını erken kapatmış.Böyle bir konjonktürde halen bedelli sonrası %25 düşmüşse ya bilmediğimiz bir olumsuzluk var ya da art niyet.Başka bir sebep olamaz.

5. 29/07/2021 TARİHLİ HABER:
    Katmerciler’den Kenya’ya 91,4 Milyon Dolarlık HIZIR Satışı İçin İmzalar Atıldı
    · Katmerciler, zırhlı muharebe aracı HIZIR ve türevlerinden oluşan kapsamlı paket için Kenya Savunma Bakanlığı’yla sözleşme imzaladı. Şirketin tek kalemdeki en yüksek ihracatı olacak anlaşma kapsamındaki araçların teslimatı 2022 yılında başlayacak ve 2023 yılında tamamlanacak.
    118 araçlık HIZIR ve türevleri ile yedek parça ve bakımlarından oluşan paket anlaşmanın toplam tutarı 91 milyon 415 bin 182 dolar. Araçların teslimatına 2022 yılında başlanacak ve 2023 yılında tamamlanacak. Anlaşma, Katmerciler’in tek kalemdeki en yüksek ihracat anlaşması olma özelliği taşıyor.
    BUGÜNKÜ KURLA 850 MİLYON TL TUTARINDA ANLAŞMA. SERMAYE 625 MİLYONDAN FAZLA. 2022 TESLİMAT BAŞLIYOR BİLANÇOYA 2022 DE YANSIMAYA BAŞLAR. AYRICA SERMAYE ARTIRIMINDAN GELEN PARA İLE BORÇLARININ BİR KISMINI KAPATTI.
    DAHA NE BEKLİYORLAR BİLMİYORUM. ACABA 9 AYLIK BİLANÇODAN SONRA MI HAREKET YAPACAK GÖRECEĞİZ.

6. Pazartesi günü tek basamak 1,29 işlem gördü , seans sonuna doğru 1,33'e kadar çizdi. Salı günü 1,32 tek basamak işlem gördü. Bugün de saat 14,30 tek basamak 1,33 işlem görüyor. Takasları göremiyorum ama , artık yukarı bir hareket yapma zamanı geldi .

7. CUMHURBAŞKANININ AFRİKA TURUNDAN BİR HABER ÇIKMADI , ACABA BURADAN ÇIKAR MI ? ( NE HALLERE DÜŞTÜK )

ilk ikisi 2016 ve 2018 yıllarında gerçekleştirilen Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'nun 3'üncüsü 21-22 Ekim'de İstanbul'da, Ticaret Bakanlığı ve Afrika Birliğinin iş birliğiyle gerçekleştirilecek.

Sayfa 255/290 İlkİlk ... 155205245253254255256257265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •