Sayfa 113/290 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 897 - 904 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    2.98 ile aranızdayım bol kazançlar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçmiş olsun sabrın çok olmalı bu hisseyi almışsan başka hisse mi yoktu kardeş bu 3 kagıtçılara bulaştık biz sende yanmayaydın ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    geçmiş olsun sabrın çok olmalı bu hisseyi almışsan başka hisse mi yoktu kardeş bu 3 kagıtçılara bulaştık biz sende yanmayaydın ytd
    Sıkıntı yok. Tanıdığımız bildiğimiz bir kağıt.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Katmr hiç işlem yapmıyor. Bu nasıl iş anlayan varmı. Ben anlamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by namik.yagci Yazıyı Oku
    Katmr hiç işlem yapmıyor. Bu nasıl iş anlayan varmı. Ben anlamadım.
    kendi içinde top çeviriyor al ver yapıyor nasıl işlem olmuyor 8 milyon hacim var bugun ama tırt bilançoya kadar 2.76 daki gap ı doldurmasını bekliyorum ben iyi gelmezz diyorum ama iyi gelirse oradan yeniden 3 e doğru haraket yapar böylece iyi gelmiş bilançoyu fiyatlmaış olucak yok kötü gelir zarar yazarka ki ben yazacak diyorum o zman 2 deki gap ı kapatmaya gider sonrası artık rolanti canı ne zman isterse o zmana haber gönderir çıkartır çünkü haber endekli çıkan bi ******kkkk bu katmer ayrıca kimde kaç maliyetten ne kadar lot var hepsini biliyor yeni trene binenleri saymıyorum bedelli öncesi bedelliye girenlerin malında gözü 3.5 üzerinde daha maliyetlere gelicek bunuda bildiği için hiç getirmez buraya hisseyi çünkü biliyorki insanlar artık maliyete bile razı gelmiş durumda şu haraketlerden allah belasını versiin bu şirketin sorumlulularının insanları 2017 den 13 14 liralardan beri tahtada taşıyıcı yaptı zarar zarar zarar inşş batarlar en kısa zamanda borçlarını ödeyemezler ytd

5. mal ceviz ama sahibi...

6. mustafa beddua edip durma inşallah batar diye. elimize biraz hisse var. bizi de mi yakacaksın.
    zaten bu dünya bizim gibilerin yüzü suyu hürmetine duruyor. biz de gidersek hiçbir şey kalmaz.
    biz dediğim de ben ve bana benzeyenler.

Gün boyu baskı devam etti. 250.000 lot alıcıya 1.250.000 satıcı var kademlerde ve günlük al/satlar nedeniyle kötü kapanış adet oldu.
    Bilançoya kaldı 3 gün ve işlem hacmi çok düştü. Sebeplerini göreceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    mustafa beddua edip durma inşallah batar diye. elimize biraz hisse var. bizi de mi yakacaksın.
    zaten bu dünya bizim gibilerin yüzü suyu hürmetine duruyor. biz de gidersek hiçbir şey kalmaz.
    biz dediğim de ben ve bana benzeyenler.
    Sen düşün bakalım böyle beddua ediyorsa neden ediyordur? Yatırımcısı olduğu şirketin batmasını neden ister? Ya yatırımcısı değil yada senin satmanı isteyen tayfadan.. ytd

Sayfa 113/290 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •