Sayfa 35/290 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 273 - 280 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by 999666dd Yazıyı Oku
    heyyyyyyyyyyyy millet bu katmere ne oldu ?burda ses seda yok neden? HABERİ OLAN VARMI ?LÜTFEN BİR SES.BU ÇIKIŞIN SEBEBİ NE OLA ACABA?
    Bu hisse elindeyse eğer ve kap a haber düşmüşse haberin olur. Yok haber düşüyor da haberin olmuyorsa ne biçim bir yatırımcı profilisin

Neye göre alıp neye göre satıp nereyi takip ediyorsunuz bilmiyorum ama hisse benim elimde olmamasına rağmen kap haber bildirimini gördüm sabah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2.  Alıntı Originally Posted by 999666dd Yazıyı Oku
    heyyyyyyyyyyyy millet bu katmere ne oldu ?burda ses seda yok neden? HABERİ OLAN VARMI ?LÜTFEN BİR SES.BU ÇIKIŞIN SEBEBİ NE OLA ACABA?
    nasıl piyasa izliyon sen. haber düştü ya ihale aldı diye. toma ihalesi 2 milyon dolar.. onun tepkisi

3. sözümü de yanlış anlama. bi kağıttaki çıkış ve düşüşün nedenini takip et araştır balıklama atlama. zira bu katmer çok canlar yaktı.

4. Sabredemedik biliyordum böyle olacağını bir yere kadar yükselt sonra düşür tekrar yükselt yüksekten satıp bekleyemedik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bu çıkışlar BEDELLİ ÖNCESSİ ALDATICI ÇIKIŞLR BANA GÖRE bu ay spk dan onay çıkar %200 bedelli sermaye artışı olucak yeni girecekler dikkatli olun elinizde patlayabilir bunu bilmiyorsanız sonra öldüm bittim demeyin ytd

6. Seçim olmasa alınır bu kağıt
    Ya akp İstanbul u kaybederse
    Bu dip daha yapar rahatlar

7. Biraz akp alma ihtimali olsa
    Gireceyim tüm portföyümlee

8. Bir kere daha cimer eşikayet ettim.Bedelli açıklamadan önce ortağı 3,5 milyon lot sattı.Bir hafta sonra bedelli açıkladı. Bunlar kan emici.Önce hisse sat sonra bedelli açıkla hisse düşsün sonra olumlu haberler pompala. Biz bir kere kayıp ederiz.Zehir zıkkım diyorlar ya ...

Sayfa 35/290 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •