Sayfa 193/290 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Umarim boyle devam eder de, beni yaniltir. Beni yaniltmasina ben de kazanazagim icin en cok kendim sevinirim. Ytd
    Bugun bedellı başvurusu onaylanırsa haftaya da bölünme gerçekleşir bu süreçte de hısse hareketli olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bugun bedellı başvurusu onaylanırsa haftaya da bölünme gerçekleşir bu süreçte de hısse hareketli olur..
    O kadar hizli olmayabilir, spk onayini takiben 20-30 gun sonra bolunme gerceklesebilir tahminen. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    O kadar hizli olmayabilir, spk onayini takiben 20-30 gun sonra bolunme gerceklesebilir tahminen. Ytd
    20,30 gun mu????.. Ben daha 20 - 30 gun onaydan sonra bekleyen şirket görmedim.. Muhtemelen burda da olmaz.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Gecen sene yonetim kurulu karari nisanda alinmis, bedelli haziran-temmuzda gerceklesmis. Ben o tarihlerden dolayi demistim. Onaydan sonra demem yanlis oldu . Ama onay o kadar kisa surede gelmeyebilir.

5. Sayın creed345
    Amacım atışma değil, ama kağıt hakkında sürekli olumsuzluk pompalayıp umarım yanılmışımdır, yanıldığıma en çok ben sevineceğim diyorsun. Umarım yorumlarından etkilenip 4 lerden çıkmamıştır arkadaşlar. Çünkü sen sevinirken birileri üzülebilir
     Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Umarim boyle devam eder de, beni yaniltir. Beni yaniltmasina ben de kazanazagim icin en cok kendim sevinirim. Ytd
    MRD-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Helal sana katmer, büyüktür, sahipleri koçtur deyip 600 000 000 luk ihale alan savunma ve toplu taşıma şirketi olan OTOKAR aldık ama bizi kaç aydır perişan etti...

7.  Alıntı Originally Posted by elez888 Yazıyı Oku
    Sayın creed345
    Amacım atışma değil, ama kağıt hakkında sürekli olumsuzluk pompalayıp umarım yanılmışımdır, yanıldığıma en çok ben sevineceğim diyorsun. Umarım yorumlarından etkilenip 4 lerden çıkmamıştır arkadaşlar. Çünkü sen sevinirken birileri üzülebilir

MRD-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn elez, baslikta 3 yildir paylasimlarim mevcut. Biraz gerilerden okursaniz benim olumsuzluk pompaladigimi degil, sutten agzi yanan bir yatirimci oldugumu gorursunuz. Kimseye kendimi anlatmak durumunda degilim orasi da ayri. Ben burada uzun sure temel analiz, finansal tablo yorumu yaptim. Sonrasinda satasmalar ve firmanin rezil fiyatlarina ragmen pohpohlanmasindan rahatsiz olup, firmanin rezilligini gozler onune sermek istedim. Her zaman yorumlarimda da firmanin rezilligi ne olursa olsun, benim de hissem oldugunu ve yukselmesinden olumlu etkilenecegimi yazdim. Firmanin hissesine sahibim diye rahatsizliklarimi yazmamak olmaz. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sakın ol sampi daha tadil olan maddeler spk onaylamadı 2 ay var :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 193/290 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •