Sayfa 187/290 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Euro kuru hergün uçuyor, Katmerci İsot bedellinin bahanesi olan alt yapıyı kurdu, şirketi euro ile borçlandırıp kur zararı yazarak her çeyrek bilançolarda zarar açıklayıp bedelli istiyor. Hisse satıyor üstüne zarar ediyorum diye devlete de vergi vermiyor. Bir taşla 3 kuş buna denir. Helal haram kanun nizam umurunda mı? Elbette değil.

2. Soyguncu bunları soyguncu....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3. Piyasalarda durum allak bullak, sonumuz hayırola
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Burda tartışmaya gelmedim. Ben işime bakarım rüçhanlarda karimi alıp gideceğim bu hisse de kalma niyetim zaten baştan yok. Para mi rastgele yere bağlayamam. Herkes kar etmek için borsa da buna göre haraket ediyorum. Son zamanlarda bedelliler moda rüçhanlari iyi de prim yapıyor benim için sıradan bir bedelli sadece bu hissenin başka bir anlamı yok bende. Ban işime bakarım tartışmaya girmem. Herkese bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Şimid gelinen noktada İsot elinde ki hisseleri her yıl sata sata halka açıklığı %67 oranına yükseltti, artık net görünen şu ki elinde ki kalan hisseleri de satarak halka açık işlem gören B grubu hisselerin tamamını borsada halkın yaparak kendisi 1 tane imtiyazllı A grubu hissesi ile her yıl bedelliler yaparak borsada hortum yapmaya devam edecek. Elinde ki tüm hisseleri muhtemelen seneye satarak bitirmiş olur ve bedellilerde kendisi cebinden beş kuruş para koymadan yüzlerce milyon TL yi her yıl hortumlayacak!!!!!!

Bu soygunun yetkili makamlarca artık önüne geçilmeli, adamların soygun planları artık gün gibi ortadayken bunu göre göre gerçekleşmesini bekleyip binlerce yurt insanının mağdur olmasına seyirci kalmamak gerekir. Bu net soygunu görüp buna müdahale etmeyen yetkilisinden yetkisizine herkesin bu soygun çarkına dur dememesi bilsinler ki herkesin boynuna vebaldir.
    Sizce bedelliye girilir mi?

6. İçinde bu adamların olduğu hiçbir şeye girmem, almam ve alanada akıllı gözüyle bakmam. Ben yiyemedim al sen ye diyen varsa girer. Onlarda amaçları olan hortumu yapmış olmanın sevinciyle paralarınızı çıtır çıtır yerler. Tıpkı bundan önce ki senelerde olduğu gibi. Adamlar kişisel harcamalarını bile şirkete fatura ediyor, gelinini bile maaşa bağlamış. Keriz parası nasıl ezilir nispeti yapıyorlar. Ne de olsa kanunlar böylelerine çalışmıyor.
    Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Şimid gelinen noktada İsot elinde ki hisseleri her yıl sata sata halka açıklığı %67 oranına yükseltti, artık net görünen şu ki elinde ki kalan hisseleri de satarak halka açık işlem gören B grubu hisselerin tamamını borsada halkın yaparak kendisi 1 tane imtiyazllı A grubu hissesi ile her yıl bedelliler yaparak borsada hortum yapmaya devam edecek. Elinde ki tüm hisseleri muhtemelen seneye satarak bitirmiş olur ve bedellilerde kendisi cebinden beş kuruş para koymadan yüzlerce milyon TL yi her yıl hortumlayacak!!!!!!

Bu soygunun yetkili makamlarca artık önüne geçilmeli, adamların soygun planları artık gün gibi ortadayken bunu göre göre gerçekleşmesini bekleyip binlerce yurt insanının mağdur olmasına seyirci kalmamak gerekir. Bu net soygunu görüp buna müdahale etmeyen yetkilisinden yetkisizine herkesin bu soygun çarkına dur dememesi bilsinler ki herkesin boynuna vebaldir.
    Bu kumar kağıdında kimleri avlıyorlar? Çok düştü alayım yukarı çıkınca satarım diyen uyanıkları..Peki bu uyanıkların hiç mi kabahati yok? Bence esas suçlu onlar..
    5 yıldır bunların ne düzenbaz, ne ahlaksız olduğunu kaç defa yazayım bilemedim..
    Bu kağıt borsada benim gözümde işlem görmüyor..Şu an kaç lira olmuş, bilanço ne gelmiş falan ilgilenmiyorum..1 lira olsun vallahi almam, 0,5 olsun yine almam..Bu kağıdın bir faaliyeti, bir ederi yok..Hükümet yalamaları olduğundan dolayı banka kredileri olmasa zaten batmıştı..Orada toparladılar sonra yukarı da mal sattılar, şimdi de bedelli...Bu bedelli bitsin yine yukarı sürerler, sonra seneye bir bedelli daha..Lotları da zaten eridi malı millete yüklediler..Al sana ticaret
    Furkanım da furkanım derim başka bir şey demem

8. Euro kuru artmaya devam ediyor, ettikçe de bu KOBİ bozuntusunun batağı büyüyor. Batak büyüdükçe önümüzde ki dönemlerde isot ve avanelerinin ellerinde kalan son %33 lük hisselerini satacak olmaları da garanti gibi bir şey oluyor. Ve elbette bedelli artışların devamı.

Seneye son kalan hisselerini de satınca %100 e yakın halka açık hale gelir ve yapacağı bedellilerde cebinden beş kuruş koymadan milleti soyup soğana çevirmeye devam eder. Tipik ihlas holding olur yani. Kar yok borç gırtlağı geçmiş her sene bedelli.

Spk diye bir kurum varsa bu şirketi borsadan atar, yoksa her sene bu soygun tezgahından haberi olmayan illa ki birileri çıkar bunların tuzağına düşer. Bu insanların vebalini düşünen var mı acaba ?
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 187/290 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •