Sayfa 67/290 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Turk sirketi Katmere yolun acik olsun Yeni Anlasmalar dileģiyle iyi haberler beklmekteyiz
    Hedef simdilik dort tl dir sonra Yuru katmer tekrar Allah yolunu acik eylesin Basarilar

ihale mihale boş bir gurup girdi pazartesi yukarı açar verirler burada uyanık olan küçük yatırımcı verir 2 gün sonra yüzde 10 altından alır ama speğin yalamaları var yok öyle yok böyle olacak deyip küçük yatırımcının satmasını önleyip spek efendinin yalakalığını yaparlar salı bakıcaz uyanık olun çakallara yem olmayın örnek bakın gerel ihale haberi geldi ayynı gurup girdi küçükjlertin eline verdi açın grafiğe bakın benzeri burda

700 mil borcu olan şirket yıllık faiz gideri 200 mil gibi 110 milyonluk ihale hepsi kar olsa ne olur

Alırsın aşağıdan alırsın.

5.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    700 mil borcu olan şirket yıllık faiz gideri 200 mil gibi 110 milyonluk ihale hepsi kar olsa ne olur
    200 mil faiz gideri sen nerde yaşıyorsun??? Sizin gibilerden bahsediyorum işte milleti dökmek için uğraşın ama merak etmeyin ben bildiğimi konuşmaktan vazgeçmeyeceğim. Ytd

6. 2,54 güzel fiyattı benden bu kadar risk almadım size bol kazançlar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

İleride bu fiyatlar çok aranır

8.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    .....
    ......

Cuma günkü yükseliş sadece Afrikada alınan iş yüzünden değildi... Altın çağın başlangıcına işaret ettiği için, yatırımcıların kutlama fişeğiydi...
    Altın çağa hoşgeldiniz
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

Sayfa 67/290 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •