Sayfa 243/290 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Bunlar daha yeni bedelli yapmadımı,onca para nereye gittide,yine borç azaltımı ıvır zıvır diyor.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Nasılsa her bedelliyi Spk onayliyor yatırımcıyı değil patronları kolluyorlar.bir önceki spk başkanı bi kaç tane bedelliye izin vermedi hemen değiştirdiler.yeni gelen sanki noter gibi çalışıyor ucanı kaçanı onaylıyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İşin bkunu çıkardılar. Mk her zaman bedelli mi olur? Nasıl bir borçmuş, bitmek bilmiyor
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Bunlar daha yeni bedelli yapmadımı,onca para nereye gittide,yine borç azaltımı ıvır zıvır diyor.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spk başkanı noter kökenli mi? Gelene geçene onay veriyor
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Nasılsa her bedelliyi Spk onayliyor yatırımcıyı değil patronları kolluyorlar.bir önceki spk başkanı bi kaç tane bedelliye izin vermedi hemen değiştirdiler.yeni gelen sanki noter gibi çalışıyor ucanı kaçanı onaylıyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yolunacak adam cok yarın tabana hazır olun bence tabı bu tarz sırketlerden uzak durmak lazım ama bazen heycan ıster mıllet sansızlık spk ızın vermez umarım

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yolunacak adam cok yarın tabana hazır olun bence tabı bu tarz sırketlerden uzak durmak lazım ama bazen heycan ıster mıllet sansızlık spk ızın vermez umarım
    kim söyledi size taban olacağını patron mu

7. Sakın yanlış anlaşılmasın ,bendede epey bu şirketin hissesi var ,bir hata yaptığımı anladım daha öncesinden şüheleniyordum ancak beni yanıltan halka arzdan sonra İsmail Katmercinin elinde belirli süre hisseyi tutanlara %5 ekstra pay vereceğini açıklaması ve vermesi oldu .demekki bu tabiri cazizse kuşlara atılan yem gibi bir tuzakmış .
    bu şğirket tıpkı İhlas holding gibi tam bir yatırımcı düşşmanı bu ihlas 30 yıl içerisinde tek bir defaya mahsus olmak üzere sadece bir milyon lira temettü dağıtmış ,ancak neredeyse her yıl en az %100 olmak üzere sürekli bedelli açıklamşı ,(yani verin ,verin gene verin ,daha daha verin ,yetmedi gene verin hep verin gelecekte gene verin diyecekler dün olduğu gibi) bu şirket sistem aynı sistem yöntemini uygulamakta ,ne yazıkki SPK da bunları hiç kırmaz her şirketten önce hiç bekletmeden isteklerini onaylar ,buradada insanın kafasına soru işaretleri takılıyor aynı zamanda aynı beklentiyle başvuran şirketlerinki altı ay bile haber çıkmadan bekliyor bunu SPK ya yazdım kayırmcılık ve adaletsiz davranıyorsunuz diye beni tehtit ettiler bir daha bizi böyle suçlayıcı dille mail atarsanız hakkınızda savcılığa suş duyurusunda bulunabilirz dediler,ne güzel değilmi arkadaşlar.
    özetle bu şirket bana göre yatırımcısını soymak için çaba sarfediyor yahu gücünün yeteceği kadar işe girişsene neden boyundan büyük işlere girip hesapsız kitapsız büyümeye çalışıp ikide bir bizden para tırtıklıyorsun ,paramızmı kaldı vere ,vere .ahanda buraya yazıyorum bu bedelliden sonra bir tane daha yapmazlarsa yüzüme tükürün SPK hemen onay verecek ,kar yok temettyü yok sadece para verin ben büyüyeceğim ,e sen büyüyünce ben bitiyorum be insafsız be utanmaz adam ,yeter beeeeeeeee allahınızdan bulun

8. Bunlar doymaz sn hocam. Alıştılar kolay para elde etmeye. Nasıl olsa denetleyen, engel olan da yok....
    Koç şirket hisseleri nere bu ve türevleri nere
    Çapsız şirketin hissesi de çapsız olur.
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sakın yanlış anlaşılmasın ,bendede epey bu şirketin hissesi var ,bir hata yaptığımı anladım daha öncesinden şüheleniyordum ancak beni yanıltan halka arzdan sonra İsmail Katmercinin elinde belirli süre hisseyi tutanlara %5 ekstra pay vereceğini açıklaması ve vermesi oldu .demekki bu tabiri cazizse kuşlara atılan yem gibi bir tuzakmış .
    bu şğirket tıpkı İhlas holding gibi tam bir yatırımcı düşşmanı bu ihlas 30 yıl içerisinde tek bir defaya mahsus olmak üzere sadece bir milyon lira temettü dağıtmış ,ancak neredeyse her yıl en az %100 olmak üzere sürekli bedelli açıklamşı ,(yani verin ,verin gene verin ,daha daha verin ,yetmedi gene verin hep verin gelecekte gene verin diyecekler dün olduğu gibi) bu şirket sistem aynı sistem yöntemini uygulamakta ,ne yazıkki SPK da bunları hiç kırmaz her şirketten önce hiç bekletmeden isteklerini onaylar ,buradada insanın kafasına soru işaretleri takılıyor aynı zamanda aynı beklentiyle başvuran şirketlerinki altı ay bile haber çıkmadan bekliyor bunu SPK ya yazdım kayırmcılık ve adaletsiz davranıyorsunuz diye beni tehtit ettiler bir daha bizi böyle suçlayıcı dille mail atarsanız hakkınızda savcılığa suş duyurusunda bulunabilirz dediler,ne güzel değilmi arkadaşlar.
    özetle bu şirket bana göre yatırımcısını soymak için çaba sarfediyor yahu gücünün yeteceği kadar işe girişsene neden boyundan büyük işlere girip hesapsız kitapsız büyümeye çalışıp ikide bir bizden para tırtıklıyorsun ,paramızmı kaldı vere ,vere .ahanda buraya yazıyorum bu bedelliden sonra bir tane daha yapmazlarsa yüzüme tükürün SPK hemen onay verecek ,kar yok temettyü yok sadece para verin ben büyüyeceğim ,e sen büyüyünce ben bitiyorum be insafsız be utanmaz adam ,yeter beeeeeeeee allahınızdan bulun

Sayfa 243/290 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •