Sayfa 42/290 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 329 - 336 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    bir sorum daha olacak cevaplarsanız sevinirim. bedelli paraları hesabımızda ne zaman hazır olmalı
    bedelli için t2 parası değil nakit para olması gerekir---- katılmak istemeyen rüçhan satabilir---- bedelli tamamen karşılanamaz ise kalan paylar bias da satılır----
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

2. hesabımızda nakit ne zaman olmalı mesela yarın mı yoksa bir süresi var mı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    [QUOTE=hayta58;3542950]hesabımızda nakit ne zaman olmalı mesela yarın mı yoksa bir süresi var mı[/QUOBB
    Bölünme ile ilgili ayıca haber verilecektir...kap takip ediniz..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    sağlıklı ve gerçek bir yükseliş mavi çizgi üzerinde kapanışlar ile gerçekleşir her zaman söylüyorum trade yaparak maliyet düşürme becerisine sahip olanlar gün içindeki oynaklıklardan maliyet düşürebilir ama ebdex ten bağımsız başına buyruk haraketleri göz önünde bulundurunuz kırmızı düşen çigisi kırılması lazım

şirketin finnasllarının değiştiği sıcak para girdiği bir dönemde sert haraketler tabiki olacaktır neticede şirketin finansal yapısı güçlenecek

umarım her şey çok güzel olur

https://postimg.cc/FYrPDp1d

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    sağlıklı ve gerçek bir yükseliş mavi çizgi üzerinde kapanışlar ile gerçekleşir her zaman söylüyorum trade yaparak maliyet düşürme becerisine sahip olanlar gün içindeki oynaklıklardan maliyet düşürebilir ama ebdex ten bağımsız başına buyruk haraketleri göz önünde bulundurunuz kırmızı düşen çigisi kırılması lazım

şirketin finnasllarının değiştiği sıcak para girdiği bir dönemde sert haraketler tabiki olacaktır neticede şirketin finansal yapısı güçlenecek

umarım her şey çok güzel olur

https://postimg.cc/FYrPDp1d
    teşekkürler sn. brokers

6. 1000 lota ne kadar nakit yatırmamız gerekiyor bedelliye katılırsak şu şartlarda.

7. pzt salı başlar o zaman 1 hafta süre içinde biter
    100 lota 200 tl niz hazır olsun
    herşey hareketi yaptırana bağlı
    kekler parayı koysun derse
    yada kendi taşın altına elini korsa

8. yalnız bedelli den önce patron satışını
    keklerim benim için parayı toplar olarak anladım

Sayfa 42/290 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız