Sayfa 213/290 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Hareket sert görünüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun, üstadlar da KYya oyun kuruyor mu acaba? Çok azı kurmuyor sanki.
    Yatırım için bedelli sermaye artıran Kentte bile bazı üstadlar ne işiniz var demişlerdi.İşimiz iyi oldu.
    Maliyetim çok düşük.Ana hisse fiyatı bile nerdeyse karşılıyor. Benim açımdan bu durumlar tecrübe edinme halleri.

Borç ödemek isteyen şirketlerin yönetimi başarısız ve paraya aç sanki. Üstad öğrenmek için soruyorum: Bu durumlarda "kurulan oyun"la bedelliden önce mi gol atmak isterler yoksa sonraki rüçhan pazarını mı beklerler? Şimdiden bol kazançlar.YTD.
    Aç gözlüler genellikle rüçhan pazarını kullanırlar. Şayet KYlar yeterli bilgiye sahip değillerse, tecrübeleri de yoksa, fakat hala hissede kalma istiyorlarsa, ya parasını verip normal bedelliye girer, yada maliyet uygunsa bedelliden evvel (yüksek fiyata) satar, bedelliden sonra (düşük=yeni) fiyattan tekrar alır. Bence EN AZ ZARAR edilecek yöntem bu olur. Belki forumdaki diğer arkadaşların başka görüşleri vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Üstadların ne yaptığını spk dan gelen cezalar ispatladı
    Bu Üstad, Hocam falan çok moda oldu. Ben böyle tavırlara iyimser yanaşıyor, bu gibi hitapları saygının bir işareti olarak alıgılıyorum. Her kendi fikrini söyleyende kötü niyet aramamak lazım.

Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Aç gözlüler genellikle rüçhan pazarını kullanırlar. Şayet KYlar yeterli bilgiye sahip değillerse, tecrübeleri de yoksa, fakat hala hissede kalma istiyorlarsa, ya parasını verip normal bedelliye girer, yada maliyet uygunsa bedelliden evvel (yüksek fiyata) satar, bedelliden sonra (düşük=yeni) fiyattan tekrar alır. Bence EN AZ ZARAR edilecek yöntem bu olur. Belki forumdaki diğer arkadaşların başka görüşleri vardır.

Varolasınız sağolasınız.Çok faydalı bu tür açıklamalar. Kentte hakim ortak yatırımcının yanında durdu.Efsane oldular. Katmerle ilgili yönetici davranışını aslında okumuştum ama belki Kentten ders almıştır diye düşünmüştüm.

Ha kardayım ama bu şekilde borsaya ve yatırımcıya zarar verilmesinden rahatsız oldum. Hele Sn Ata-360ın bile rahatsız olduğunu gördüm üzüldüm.

Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Bu Üstad, Hocam falan çok moda oldu. Ben böyle tavırlara iyimser yanaşıyor, bu gibi hitapları saygının bir işareti olarak alıgılıyorum. Her kendi fikrini söyleyende kötü niyet aramamak lazım.

Aynen öyle.Önceden yaptığım işimden kalmış bu ifade şeklim.Bir tür kıdemii/yeni borsacı diyaloğu sayın.
    Üstadların yorumları dürüst mü değil mi anlaşılır bence.YTD.

6. Ortaklar merhaba. Sağda solda yalan yanlış millete bilgi veriyorlar. Açıpta KAP'ı okuyan yok.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882382
    Şirketimizin 450.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 75.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı nakit karşılığı ve %190 oranında olmak üzere 142.500.000 TL artışla 217.500.000 TL'ye yükseltilmesine ilişkin başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun 15.10.2020 tarih ve 64/1254 sayılı toplantısında onaylanmıştır.

SPK tarafından onaylı izahname Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 16.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır.

- Pay sahiplerimizin yeni pay alma hakları kullandırılacak olup, ellerindeki payların %190'ı oranında yeni pay almak hakları bulunmaktadır.

- Yeni pay alma hakları izahnamede belirtilen esaslara uygun olarak 21.10.2020 ile 04.11.2020 tarihleri arasında 15 gün süreyle kullandırılacaktır.

- Yeni pay alma haklarının kullanımında , 1,00 TL nominal değerli pay 1,00 TL den satışa arz edilecektir.

- Sermaye artırımına ilişkin izahnameye ayrıca Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'nun www.kap.gov.tr, Şirketimizin www.katmerciler.com.tr ve halka arzda satışa aracılık edecek İnfo Yatırım Menkul Değerler AŞ.'nin www.infoyatirim.com adreslerindeki internet sitelerinden de ulaşılması mümkündür.

- Yeni pay alma haklarının (rüçhan hakkı) kullanılmasından sonra kalan paylar 2 iş günü süresince nominal değerin altında olmamak kaydıyla Borsa Birincil Piyasa'da oluşacak fiyattan halka arz edilecektir.

- Yeni pay alma haklarının kullanımı ve kalan payların Borsa'da halka arzından sonra satılamayan pay kalması halinde söz konusu payların tamamı, payların Borsa'da satış süresinin bitişini takip eden 3 (üç) iş günü içinde halka arz fiyatının ortalamasından aşağı olmamak üzere İsmail Katmerci tarafından bedelleri tam ve nakden ödenerek satın alınacaktır.
    Özellikle son 2 maddenin Türkçe'sini anlatabilecek olan var mı?
    İlk bedellim olduğu için tam anlayamadım ne demek istediğini.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    Halk arz fiyatı olarak belirlenen fiyat nedir rüçhanlar 7•404 den açılmadımı ana kağıt 4•89 du bu İkisinin ortalaması mı yoksa son üç günde basıp da fiyatı aşağı çekti ve bunu çekmeye devam ederek yapacağı bir ortalamamı her tarafın üçkağıt bu insanların pekala bir de şöyle var halka arzı ilk açıkladığında kağıt 3:30 4 TL arasındaydı ve 4 TL’de bayağı bir kaldı sonra Beşler’de kaldı 6 7 8 12•30 bölünme yeriydi bu son iki ayın ortalamasına bakarak mı alacak pekala bütün ortalamalar da hala fiyat aşağıda o zaman kimi arıyor kim satıyor hemde deli gibi birileri satıyor elinde olmayan malı satıyor A1 kapital Öyle görünüyor ki 3:12’ye kadar bana kağıdı 4 TL’ye kadar yavru kağıdı basacak ve bu yaptıkları işlem resmen piyasaya müdahale etmek ve fiyat yanıltıcı işlem yön verici işlem serbest piyasa koşullarına aykırı küçük yatırımcıyı yanıltıcı ve aldatıcı işlem bu normal şartlarda suç bununla ilgili kaç kişi Spk ya suç duyurusunda bulundu ben kendi adıma dün bulundum daha detaylı bir şekilde yine yazacağım burada insanların hissesi olup olmaması önemli değil ben sattım elimdekini ama kardan zarar ederek sattım tabii ki yan hesapta vardı onu da zarar ederek sattım yani işin açıkçası fifti fifti üç ayımızı 4 ayımızı yedi. Yapılan hareketlere bakınca isterse bundan sonra kağıdını bedavaya dağıtsın kaç kişi bu adamın bedelli sermaye arttırımına para koymak ister insanların kafasına para dayamak ve silah dayamak aynı şeydir parasını kaybedecek olduğunu sanan insan ve hayatını kaybedecek olduğunu sanan insan aynı reaksiyonu verecektir birisi hayatını kurtarmak için elinden geleni yapar diğeri de parasını kurtarmak için elinden geleni yapar bu adam insanları parasını kurtarmak için bedelli sermaye arttırımına mecbur ediyor insanları 8.09 10:12’den alanları mahkum ediyor resmen bu ahlaksızlık

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ortaklar merhaba. Sağda solda yalan yanlış millete bilgi veriyorlar. Açıpta KAP'ı okuyan yok.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882382

Özellikle son 2 maddenin Türkçe'sini anlatabilecek olan var mı?
    İlk bedellim olduğu için tam anlayamadım ne demek istediğini.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Halk arz fiyatı olarak belirlenen fiyat nedir rüçhanlar 7•404 den açılmadımı ana kağıt 4•89 du bu İkisinin ortalaması mı yoksa son üç günde basıp da fiyatı aşağı çekti ve bunu çekmeye devam ederek yapacağı bir ortalamamı her tarafın üçkağıt bu insanların pekala bir de şöyle var halka arzı ilk açıkladığında kağıt 3:30 4 TL arasındaydı ve 4 TL’de bayağı bir kaldı sonra Beşler’de kaldı 6 7 8 12•30 bölünme yeriydi bu son iki ayın ortalamasına bakarak mı alacak pekala bütün ortalamalar da hala fiyat aşağıda o zaman kimi arıyor kim satıyor hemde deli gibi birileri satıyor elinde olmayan malı satıyor A1 kapital Öyle görünüyor ki 3:12’ye kadar bana kağıdı 4 TL’ye kadar yavru kağıdı basacak ve bu yaptıkları işlem resmen piyasaya müdahale etmek ve fiyat yanıltıcı işlem yön verici işlem serbest piyasa koşullarına aykırı küçük yatırımcıyı yanıltıcı ve aldatıcı işlem bu normal şartlarda suç bununla ilgili kaç kişi Spk ya suç duyurusunda bulundu ben kendi adıma dün bulundum daha detaylı bir şekilde yine yazacağım burada insanların hissesi olup olmaması önemli değil ben sattım elimdekini ama kardan zarar ederek sattım tabii ki yan hesapta vardı onu da zarar ederek sattım yani işin açıkçası fifti fifti üç ayımızı 4 ayımızı yedi. Yapılan hareketlere bakınca isterse bundan sonra kağıdını bedavaya dağıtsın kaç kişi bu adamın bedelli sermaye arttırımına para koymak ister insanların kafasına para dayamak ve silah dayamak aynı şeydir parasını kaybedecek olduğunu sanan insan ve hayatını kaybedecek olduğunu sanan insan aynı reaksiyonu verecektir birisi hayatını kurtarmak için elinden geleni yapar diğeri de parasını kurtarmak için elinden geleni yapar bu adam insanları parasını kurtarmak için bedelli sermaye arttırımına mecbur ediyor insanları 8.09 10:12’den alanları mahkum ediyor resmen bu ahlaksızlık
    Pazartesi hala basmaya devam ederlerse ben de şikayet edeceğim.
    Tabi eğer patron ise.
    Bir de işin diğer yüzü, rüçhanları ucuza toplamak için basan balina varsa? Son 3 gün fiyatı yukarı çekip patronun ocağına incir ağacı dikme durumu olabilir mi?

Sayfa 213/290 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •