Sayfa 208/290 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Patron iki ay önce yüklü bir hisse satacağım demişto ve sattım demişti... O kadar kısa sürede bu hisseleri muhtemelen danışıklı dövüş başka birilerine teslim etti ve o hisseler bugün satışa geliyor bence. Patron bunu bireyselmi yapmıştır yoksa tahtacı ile berabermi yapmıştır bilemiyorum ama bence bugün yekten seans başlamadan TE de gelen %5 eksi açılış bunun patronun satışı nedeniyle olduğunu düşünüyorum. Patron rüçhanları özellikle satmak istiyor ki şirkete kendisi değil halk para koysun . Benim şahsi tahminim bu şekilde çünkü mal satmak isteyen hiçbir yatırımcı açıldığı saniyeden beri bir tahtaya vermez hadi onu geçtim tahtayı 5 milyon lot bekleyen ile taban yapmaz... taban ise işlem görmüyordur , işlem görmüyorsa nasıl satacaksın... hisse taban oldu ama rüçhanın fiyatı daha çok düştü yani rüçhan hisseye göre ucuz oldu şimdi patron bence rüçhanlarını millete satıyor alın bunları bedelliye katılın bana para getrin diyor bence....

yoksa elbette şirket çıkar düşer zaten çıkmıştı da ona bir şey demiyorum ama bu şekil taban olması tabanda 5 milyon lotla ben başka açıklama bulamıyorum çünkü bu senaryoda patrondan başka kazanan yok.

Eğer bu farazi tahmin ettiğim ama herhangi bir delilim olmaya operasyonda tahtacı ve patron beraber ise ne olacağını ne biteceğini bilemem, her türlü oyun kurulabilir... Ama eğer patron tahtacıdan habersiz işlem yapıyorsa tahtacı patron malını iyice *** edene bedavaya verene kadar piyasadan geri çekilip sonra patronun malı düşük fiyattan bitince yukarı vurdurabilir olması en mantıklı farazi ve hayalgücüne dayalı senaryo gibi geliyor bana...
    Mantık ötesi gerçekleşecek senaryo budur tahmınem rler surunecek katmer surunecek pıayasada satılmayan rler patron ucuz yollu toplayacak...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Ben hem Ana hisse hem de R alıyorum satıyorum

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ana hisseyi alıyorum ama rüçhan alımı veya satımı için temsilcinizle görüşün diyor banka ve onun trader uygulaması.
    Siz de bankayatırım hesabıyla mı yapıyorsunuz.? YTD.

İcbc yatırım brokera bağlanmam 5 sn bile değil ve bakiye ye göre ilgileneyim ilgilenmeyeyim de yok komisyon da 0nbinde 3 benim portföy için makul
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Ana hisseyi alıyorum ama rüçhan alımı veya satımı için temsilcinizle görüşün diyor banka ve onun trader uygulaması.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    doğrusu nasıl oluyor? 1 lot rüçhan aldığımızda 1.9 TL daha verip 1.9 lot daha almıyor muyuz? Toplamda 2.9 lot oluyor elimizde.
    5.20 + 1.90 = 7.1
    7.1 / 2.9 = 2.45
    5.20+1.90= 7.10
    7.10/1.90= 3.73..

is the average of five people around the human..

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    İcbc yatırım brokera bağlanmam 5 sn bile değil ve bakiye ye göre ilgileneyim ilgilenmeyeyim de yok komisyon da 0nbinde 3 benim portföy için makul

Teşekkürler üstad. İyiymiş.

Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    5.20+1.90= 7.10
    7.10/1.90= 3.73..

is the average of five people around the human..
    Ben halihazırda hissedar olduğum için kendime göre hesaplamışım.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. Elimde hisse yoktu, şimdi rüçhan almak istiyorum internetten ama alamıyorum. Nasıl alabilirim arkadaşlar?

8. Peki rüçhan alabilirsek, satarken internetten satabilir miyiz?

Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku

Sayfa 208/290 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •