Sayfa 157/290 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Solo 19 milyon zarar etmiş, konsolide de ilk çeyrek % 10 dan fazla artan euro kurundan dolayı daha feci zarar edeceği kesin. Geçen sene 12 ayda ettiği zararın %50 fazlasını sadece ilk çeyrekte solo da etmiş. Bu şirketin gözaltı pazarına alınması gerek. Bildiğin gümlüyor. 3 ayda 4.7 milyon yönetim gideri yazmış!!! şaka gibi. Onca teslimat onca üretim vs diyorlar ama sonuçlar berbat. Dikkatli olun.
    Son düzenleme : Serkalgo; 28-05-2020 saat: 20:25.

2. 19.000.000 öyle böyle çevrilebilecek bir zarar değil. Maalesef tablo incelendiğinde yüksek borçluluğun etkisi açıkça görülüyor. Bir de yönetim giderleri daha önceki çeyrekten beri artarak devam etmiş. Mali tablosu bu şekildeki bir şirketin halka hisse diye borcunu parayla satmasına SPK engel olmalıdır. Zarar bekleniyordu ama bu kadarı gerçekten kötü. Çok kötü. Şirketin yaşaması için daha fazla borç alması lazım ki bu nereye kadar devam edebilir. Yatırımcı arkadaşlara Geçmiş Olsun diyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
    zırhlı araç yapımında %50 kar marjı il güzel bir ilk ceyrek lakin finasman giderleri karı oldugu gibi hupppletmiş ve -18m zarar yazmıs. bir bedelli daha yakısır.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Zarar yazacağı netti şaşıran yoktur. Beni şaşırtan kar marjı yüksek çıkmış o ilginç... ytd

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Zarar yazacağı netti şaşıran yoktur. Beni şaşırtan kar marjı yüksek çıkmış o ilginç... ytd
    Bu hissede her daim yüksek olan tek şey zarar ve zararın niteliği. 5 milyon 3 ay da yönetim gideri yazmak için ya şerro olmak lazım ya da hırsız. Bu patron görünen o ki her ikisi birden. Geriye doğru biraz yazdıklarınıza baktımda sizde hiç tekin biri gibi durmuyorsunuz!

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu hissede her daim yüksek olan tek şey zarar ve zararın niteliği. 5 milyon 3 ay da yönetim gideri yazmak için ya şerro olmak lazım ya da hırsız. Bu patron görünen o ki her ikisi birden. Geriye doğru biraz yazdıklarınıza baktımda sizde hiç tekin biri gibi durmuyorsunuz!
    Yönetim gideri nedemek açta bir bak bu favök çok iyi. Sizde sözde üstadlar giibi sadece dibe bakıyorsunuz heralde ama o kolay 4 işlem bilmek yeterli. Ben yatırım yapmayı tercih ediyorum sövmek birşey kazandırmıyor isteyen buyursun kime söverse sövsün. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Yönetim gideri nedemek açta bir bak bu favök çok iyi. Sizde sözde üstadlar giibi sadece dibe bakıyorsunuz heralde ama o kolay 4 işlem bilmek yeterli. Ben yatırım yapmayı tercih ediyorum sövmek birşey kazandırmıyor isteyen buyursun kime söverse sövsün. Ytd
    Yatırım mı ? Bu batağa mı ? Siz onu bir geçin! İnsanın bu batağa para yatırması için ya bu işten hiç anlamaması ya da birilerinin hatrına böyle şeyleri yazıyor olması lazım. 3. bir ihtimal yok, hiç boşuna cevap vermeyin.

8. Bu dutluk kıymetlenir para olsa da bostan yeri kapatsak

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

Sayfa 157/290 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •