Sayfa 120/290 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Ölü toprağı atmışlar üstüne belli ki canın çıkmasını bekliyorlarlar.

2. Ben bu katmer i sıcak sıcak yağlı yemeden çıkmam aga
    Çıkacak varsa gendi bilir ben 2.89 dan aldim ytd

3. düşücekte korkuyor bizim çokçuk yükselik korkusu var yaşaş yavaş salıyor bu aralar endekse dua ediyorum kaç gündür yeşillde sert düşmüyor bu yüzden sahipleri yaıtcak yeriniz yok furkan ismaill ytd

4. her zamanki gibi birileri bilanço öncesi geldi alladı bulladu katmeri şimdide ortadan kayboldu dürekli yeni nicklerle buraya dadanıyor patron ve çaakalların adamları ytd

5. portföyünün resmini yapıştır buraya , yoksa % 30 faizle 15.296 lot mal arıyan sensin diyeceğim.
    bekliyorum. gerçekten elinde mal var ve zararda kıvranıyorsan sana saygı göstereceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    portföyünün resmini yapıştır buraya , yoksa % 30 faizle 15.296 lot mal arıyan sensin diyeceğim.
    bekliyorum. gerçekten elinde mal var ve zararda kıvranıyorsan sana saygı göstereceğim.
    dostum sen hayal aleminde yaşıyorsun geçmiş sayfalara bak benm o zmandan bu zmana yazılarımı görüceksin bu hissede yenisin galiba 1.5 yıldır bu tahtadadaym çok adam geldi geçti zararda olan 13 14 lerden beri mal taşıyan ky var bende onlardan biriyimm o gunden buguna yüzümüz gülmedi patron müsvettesi boy boy dergi dergi roportaj veriyordu şu kadar ciro şu kar kar döviz riski yok bedelsiz dedi vermedi %200 bedelli yaptı aksine ismanil katırcı hisse sattı daha bir sürü şey sen önceki sayfaları bi gez anlarsın ne demek istediğimi ytd

7. Bugün neden düşmedi? Spek vefat etmiş diyorlar doğrumu ? Yoksa düşerdi öyle bir alıştık ki düşmeyince şoka uğruyorum

8.  Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Bugün neden düşmedi? Spek vefat etmiş diyorlar doğrumu ? Yoksa düşerdi öyle bir alıştık ki düşmeyince şoka uğruyorum
    mıstafa mesaj yazmamış. oysa rab rahmet eylesin

Sayfa 120/290 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •