Sayfa 150/290 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Zarar buyuk olunca gerilmissin belli. Benmle muhattap olma. Firmanin zarar aciklayacagi gun gibi ortada oturmus bik bik otuyorsun. Sen ebitda ile kendini avut. Gercekler 60-70 m EUR aciktan dogacak minimum 35-40 m TL kambiyo zarari. Bu firma 12 aylikta ne zaman 40 m lira kar acikladi da 3 aylikta aciklayacagi 40 m TL zarara ebitda ya bak diyerek olayi hafifletmeye calisiyorsun ? Senin cvplarina artik yorum yapmayacagim. Gercekleri ve dusuncelerimi de her zamanki gibi durustlukle paylasacagim. Ytd
    kendini sadrazam fln mı sanıoyrsun sen neyin havası üstten bakmışlığı bu ? analiz ederken kar bakılır favökte bakılır. kar - geleceği gün gibi ortada diğer bist100 firmalarının çoğununda gelecek. buna bakmayı marifetmiş gibi buraya gelip buyuruyorsun. incele bakalım favök stok vs diğer girdilerini onları yorumla da bir şey söylüyormuşsun diye okuyup dikkate alalım. yaptığın yorum yok geliyorsun buraya ahkam kesiyorsun. ytd

2. Evet arkadaslar geride kalmasin yorum. 60 m EUR civarinda bir acik oldugu icin 3 aylikta 40 m TL civari kambiyo zarari var. Hepimize hayirli olsun ;). Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Evet arkadaslar geride kalmasin yorum. 60 m EUR civarinda bir acik oldugu icin 3 aylikta 40 m TL civari kambiyo zarari var. Hepimize hayirli olsun ;). Ytd
    Mucit icat buldu tamam üstad teşekkürler engin bilgilerinden faydalanıyoruz.

4. 15-20 m TL civarinda da net zarar gelir buyuk ihtimalle arkadaslar. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    15-20 m TL civarinda da net zarar gelir buyuk ihtimalle arkadaslar. Ytd
    İyi de ne bekliyorsunuz o zaman burada yazıyorsunuz satın kurtulun bir sürü diplerde hisse var değiştirin bu fiyatlardan...

6.  Alıntı Originally Posted by falcon1845 Yazıyı Oku
    İyi de ne bekliyorsunuz o zaman burada yazıyorsunuz satın kurtulun bir sürü diplerde hisse var değiştirin bu fiyatlardan...
    kendisi üstad ya bizden pohpoh bekliyor heralde xx kadar zarar açıklayacak diyince amerikaya tekrar keşfetmiş gibi aaa gerçekten mi hocam nasıl hesap ettiniz tebrik ederim cuk tahmin oturmuş diye pohpohlanacak o yüzden bekliyordur iltifatları..ytd

7. Ne buradaki patron yalayicilara ne de yeni yetmelere cevap vermeye gerek yok. Anca aralarinda paslasirlar. Ben 3 ayda bir gelip bilanco ile ilgili beklentimi ve bilanco sonrasi degerlendirmemi yapmaya devam edecegim. Bu yalayicilardan biri 12 aylik bilancoya da favok marji soyle artmis b.k pusur boyle yukselmis yaziyordu. Halbuki faaliyette bile zarar yazan bir 3 aylikti. Siz ortami bos mu buldunuz hayirdir ? Size ne ? Istedigimi yazarim istedigimi cizerim. Gelmisim firma zarari su kDar olacak diyorm. Akil zengini bana diyor ki sundan sundan da bahset. Sen de ondan bahset. Banane. Istedigin k.ci yalayabilirsin. Benm yazdiklarim beni baglar. Faydalanan arkadaslardan hitabetim icin pesinen ozur diliyorum. Ben her onemli donem ve olayda yine yaziyor olacagim. Bosa havlamayin.

8. sn sadrazam hiç yakışmıyor bu uslup sana.. 12 aylık bilanço adı üstünde yıllık favök diyorum. sen 3 ayda bir gel git. ben halka arzından beri buradayım. yaptığın yorum değil türkiyenin başkenti ankaradır desem nedersin ?? arkadaş bir şey söylede dinleyelim bizde biliyoruz ankara olduğunu herkes bilir dersin.. üstüne bir şak şak alkış istiyorsun olmuyor işte bilgi ver bize görüneni bildiğimizi öğretmeye kalkma burada herkes biliyor zarrar açıklayacağını hatta şanslıysak yıl sonu çok az zarar ile kapatırız o bile düşük ihtimal. bak sana 3 çeyrek sonrasını değerlendirdim. alkış mı bekleyim senin gibi _? hiç gerek yok neden biliyormusun ? yıl sonu bu şrketin kar yazma olasılığı çok düşük bu belli bunu yorummuş gibi insanlara kakalamak ayıptır..ytd

Sayfa 150/290 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •