Special Days Image
Sayfa 198/290 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Şimid gelinen noktada İsot elinde ki hisseleri her yıl sata sata halka açıklığı %67 oranına yükseltti, artık net görünen şu ki elinde ki kalan hisseleri de satarak halka açık işlem gören B grubu hisselerin tamamını borsada halkın yaparak kendisi 1 tane imtiyazllı A grubu hissesi ile her yıl bedelliler yaparak borsada hortum yapmaya devam edecek. Elinde ki tüm hisseleri muhtemelen seneye satarak bitirmiş olur ve bedellilerde kendisi cebinden beş kuruş para koymadan yüzlerce milyon TL yi her yıl hortumlayacak!!!!!!

Bu soygunun yetkili makamlarca artık önüne geçilmeli, adamların soygun planları artık gün gibi ortadayken bunu göre göre gerçekleşmesini bekleyip binlerce yurt insanının mağdur olmasına seyirci kalmamak gerekir. Bu net soygunu görüp buna müdahale etmeyen yetkilisinden yetkisizine herkesin bu soygun çarkına dur dememesi bilsinler ki herkesin boynuna vebaldir.
    Siz bu forumun yüz karasısınız!!!! sizler ky karsısındakı en büyük düşmansınız!!! sizin gibi insanların bu forumda olmasıda! bu forum için utanç vericidir! sizin o igrenç patron ve şirket karalayıcı cümlelerinizden dolayı nice ky bu hisseye girmedi para kazanamadı veya zararla sattıı!! senin gibi kan emici sülüklerden nefret ediyorum!!!!! hisse fiyatı güncel 5.67 , siz yorumu yaptıgınızda 4.10 tl idi siz orjinal süzme!!!!!! anladınız sizz!
    muhalefet yapılır ama siz muhalefet de değilsiniz ne bok oldugunu bılmeyen asalak bir Mikropsunuz!!!!!!!! umarım çogu sizin lafınıza bakmamıştır.
    Not: moderetorlerden ricam 3 aylık ban yememdir saygılar....
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Geçen sene "2 yıllık altın çağ başlıyor" dediğimde çoğunuz inanmamıştınız, değil mi? ;)

3. Tebrikler..
     Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Geçen sene "2 yıllık altın çağ başlıyor" dediğimde çoğunuz inanmamıştınız, değil mi? ;)
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://www.savunmasanayi.org/katmer...ika-pazarinda/

Hissedarlar cok sessiz ama aldiklari sirket hakkinda kimse gercekten arastirma yapiyormu merak ediyorum yoksa sadece siyaset konusur gibi parti tutar gibi fikrinimi savunuyor??

Forumu okudum herkes sirketi cok iyi biliyorum vs diyor ama acik kaynaklarda olan bu bilgi bile kimse paylasmamis. Sirket bu sene 45 milyon dolarlik sadece ihracat yapacağım diyor. Gecen sene ic piyasa ihracat toplamda 260 milyon ciro yapmis sirket bu sene sadece ihracat kismindan 350 milyon ciro bekliyorum diyor. İlk yari cirosu sadece 130 (ic dış toplam) . Yani ikinci yarı ciro patlamasi var diyor. Sadece haberdeki yil sonuna kadar bitecek tek musteriye teslimat 21 milyon dolar yani 160 milyon tl. Ve bunlar karı fazla olan savunma ürünü. Bir kac mesaj once libyaya giden savunma ürünlerinin karlılıği nasil arttirdigini belirtmistim. Birde ic piyasaya eski minvalde satis yaparsa yil sonundaki cirosu gecen seneye gore iki misli yakin buyume getirebilir, ve bu faaliyet karliligi artisi ile beraber gelir. Net kar kur zararindan belki gorunmez ama sadece acemiler net kara bakar. Para babalari buyumeye ve faaliyet karliligina bakar. Bu sirkete oylesine bakiyordum ama arastirdikca ilginc cevherler cikiyor... bu saatten sonra isterse 3 e düşsun ben bu ihracatlari takip ederim bu isler duzgun giderse onumuzdeki 3 yil alip satip yerlesecegim iki üç hisseden biri bu olur. Bu sirket arge yonetimini iyi becerebilirse bana 2000 li yillarin basindaki aselsani hatirlatiyor. Elbette bir aselsan olamaz ama bu fiyattan girenlere sasa tarzi buyuk bir buyume hikayesi sunabilir. Yeterki arge isini becerebilsin

5.  Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    libyaya tek kalemde bu sene ilk 6 ayda 7,5 milyon dolarlık ihracat yapılmış... ilk 6 ayın toplam cirosunun %40 ı sadece bu rakam... Bu satışla %30 ihracat %70 iç piyasa rasyoları tam terse dönmüş artık %66 ihracata dönmüş...

Bu ihracat ile beraber şirketin normalde geçmiş 3 yılda faaliyet kar marjı %35 %29 %28 iken 2020 ilk 6 ayında %50,4 olmuş... bu Libya siparişi karlılığı patlatmış... arkası gelirse uçurur...

Dikkat edin burası Libya...Libya işi önemli daha bizimkiler trablusu kurtaralı kaç ay olduki adamlara 7,5 milyon dolarlık mal yapılıp satılıp fatura kesildi... libyalılar sıfırdan bir ordu kuracaklar... ya bu işin arkası 7 milyon değil 70 milyon 700 milyon dolar ise ??
    https://www.defenceturk.net/turk-kat...aclari-libyada Forumda kimse bu satıştan bahsetmemis😊 hic kimse googledan da arastirmiyor galiba ve halbuki faaliyet raporunda da yazıyor kimse okumamış.... sadece 7,5 milyon dolarlik bu satış bile faaliyet karliliğıni ziplatmış ... ya o 21 milyonluk afrika satışı da bu karliliktaysa ?? Hadi onu gectim libya ihtiyaci bu kadarmıydi daha satilmazmi libyaya acaba???

Şirket dönüşüm icinde karsiz zugurt belediyelere satilan itfaiye gibi urunlerden cikiyor kar marji malum savunma sanayi tasima araclari sehmentine giriyor. Elbette dönüşüm sancılı olur, üretim cok zor iş, arge ondan da zor hele bilmediginiz alanda... her hata bir tecrube ama finansal bir maliyet vs demek oluyor ama bir de başarip işleri rayına oturtursan ve de doğru sektördeysen o zaman roketliyorsun işte... becerebilirlermi bilmiyorum beraber izleyip göreceğiz ve ona göre pozisyon alacağız ama takip etmeye değer bir potansiyel olduğu muhakkak...

He bu arada patron hisse satişina cok takilmayin... satacam dedi iki gunde kime satiyorsun o kadar mali... patron yarin fiyati yukari cekince guzel operasyon yapabilmek icin o zaman satacagi mali simdiden piyasaya cikarip bir hesabindan digerine satmis gosterip bekliyor olabilir... cunku hisse satacagim haberini yukarida gondrrse herkes satisa gecer ve o da satamaz.... simdi ise yukarlarda coşku curcuna varken satsa kimsenin ruhu duymaz...

6. https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/ins...imzasi/1897261

https://m.youtube.com/watch?v=hMLQodM91j4

Şirket icin teknoloji be buyume hikayesi arayana bir hikaye daha. 3 yildir calisilan proje, aselsan isbirligi ve somut alinmis proje... uretim basliyor gelecek sene kara kuvvetleri envanterine giriyor..

Şimdilik finansal etkisi az ama hisse pazarlama adına hikaye etkisi çok kuvvetli bir proje... sihalar cok popüler iken bu da sika ( silahli insansiz kara araci) ... sahada düşmanı tek zayiat vermeden SİKAr geçer

7. https://www.oyakyatirim.com.tr/haber...mesi-imzalandi Onlarin ika benim sika dedigim anlasmanin boyutu toplamda 7 milyon tl ... dedigim gibi finansal kısmı değil simdilik hikaye kısmı daha önemli...

Siftah onlardan bereket Allahtan, yeterki ürün güzel olsun... aselsan da icinde olduğu için ürünün kötu olacağını da sanmiyorum

8. Çok teşekkürler verdiğiniz kıymetli bilgiler için.gözümüz açıldı.
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    https://www.oyakyatirim.com.tr/haber...mesi-imzalandi Onlarin ika benim sika dedigim anlasmanin boyutu toplamda 7 milyon tl ... dedigim gibi finansal kısmı değil simdilik hikaye kısmı daha önemli...

Siftah onlardan bereket Allahtan, yeterki ürün güzel olsun... aselsan da icinde olduğu için ürünün kötu olacağını da sanmiyorum
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 198/290 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •