Sayfa 176/290 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Adamların ciğerinin röntgen filmini çekmişiz, patron satışa başladı tahtada. Bir sonra ki hamlesi okkalı bedelli açıklamak. Uzak durun çoluk çocuğunuzun rızkını vampire yedirmeyin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Adamların ciğerinin röntgen filmini çekmişiz, patron satışa başladı tahtada. Bir sonra ki hamlesi okkalı bedelli açıklamak. Uzak durun çoluk çocuğunuzun rızkını vampire yedirmeyin.
    patron içinden gecti 6mlot sattı
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    patron içinden gecti 6mlot sattı
    Elinde ki tüm hisseleri böyle böyle satıp bedellilerle hortumlayarak en sonunda araziye karışıp kaybolacak diye tahmin ediyorum. Sonunda da tahtası kapanmış iflasını açıklamış bir kobi ve arkasında binlerce mağdur. Yazık günah daha yakında belli bir miktarın üzerinde yapılacak patron satışlarında önceden bildirme zorunluluğu getirilen tebliğ yayınlandı, adamlar kanunu bile hiçe sayarak satıyor, gözleri dönmüş.

4. bedelli yazanlar vardı daha dün..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    bedelli yazanlar vardı daha dün..ytd
    Patronunu tanımayan pek az saf kaldı, onlarda şu an tahtada malları satması için anlaştığı speklerden onun malını almakla meşguller. Sırada ki adım olan okkalı bedelliyi patlatınca onlarda küfür kıyamet eşliğinde tanışır. Banker kastellinin meşhur sözüdür; Bu ülkede deniz biter keriz bitmez. Siz de iyi öğrenmişsiniz bunu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Patronunu tanımayan pek az saf kaldı, onlarda şu an tahtada malları satması için anlaştığı speklerden onun malını almakla meşguller. Sırada ki adım olan okkalı bedelliyi patlatınca onlarda küfür kıyamet eşliğinde tanışır. Banker kastellinin meşhur sözüdür; Bu ülkede deniz biter keriz bitmez. Siz de iyi öğrenmişsiniz bunu.
    Bedelli sermaye arttırımını destekliyorum. Borsada trend bedelli.
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Sırasıyla albaraka , odaş, çemaş, adesa, afyon, pengıda bedelli yaptı hangisi kaybettirdi? hepsi %50 den az kazandırmadı...
    bu hafta kent dzgyo tsgyo bedellisi onaylandı bakın bakalım hangısı kaybettırecek...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Sırasıyla albaraka , odaş, çemaş, adesa, afyon, pengıda bedelli yaptı hangisi kaybettirdi? hepsi %50 den az kazandırmadı...
    bu hafta kent dzgyo tsgyo bedellisi onaylandı bakın bakalım hangısı kaybettırecek...
    Kardeşim belli ki saf ve iyi niyetli bir kardeşimizsin. Dikkat et kendine, o kafayı da tez çöpe at, isotun bedellileri bilinen bedelliler gibi değildir. Amacı senin benim cebimde ki paramızı hortumlamaktır, ne kopartırsam kar kafasında ki isotzadeler sana öpücük kondurursa iflah olmazsın benden demesi. Ha banane siz bilirsiniz yine de, herkesin kendi aklı var.

Sayfa 176/290 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •