Sayfa 185/290 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    "bende bindim gemiye kalkmadan yetiştik bakalım neler olacak. Biraz daha takviye yapmayı dusunuyorum fırat verirse. " Ben ne yazmışım önce yaşadıklarını analiz et sonra eleştir . Haksız eleştiri yapmayalım lütfen. Ayrıca memnun olmayan satar çıkar Arkadaşalar.
    yok bu arkadaşlar anlamaz... sürekli aynı şekilde pozitif düşünen herkese saldırıp karalama içerisine girerler..patronun adamlığından sahtekarlığına kadar söverler..tek bildikleri herkese sövmek..birde 4 işlemden yola çıkarak üstadlık taslayıp "yorum" yapmak..ytd

2. Geldi yine patronun usagi.

Plaka80, arkadas cevir kazi yanmasin yapma. "Firsat verirse" den tut "gemi kalkmadan" soylemleri ve sonraki mesajindaki "alim firsati" soylemin bu batakligi susleme cabasindan baska bir sey degil.

Trm bilmem ne, pozitif dusunen insan, ne oldu 45 m dolar ihracat soylemi, uzerine gelen patron satisi, uzerine gelen bedellinin neresinde pozitiflik var da biz goremiyoruz ?

Tekrar yaziyorum, bosa kolpa yapmayin. Kimin ne oldugunun insanlar farkinda. Oyle kendi kafaniza gore bu baslikta at kosturamayacaksiniz. Ben bu hisseyi 3 yildir tasiyorum. Bu firmanin ne oldugunu da cok iyi gordum. Insanlara da gostermeye kesin kararliyim. Satsam da gitsem de satmasam da her gun hatirlatacagim.

Akilli olsaniz daha yuzde 67 si halka arz olmus bir hisseyi savunmaya calismazsiniz. Iyi niyetli patron 33 lira koyacak siz 67 ? Diyorsan ki banane patrondan ben sirkete bakarim. Sirketin sahibi 67 lik gruba para mi kazandirir ? Bu pis firmadan tek kurtulus spekulasyonlar sonucu hisse fiyatinin balon olarak sismesi ve o balon patlamadan bu lanet hisseden kurtulmaktir. Yani KUMAR. YTD

3. Sevgili creed345 arkadaşım,
    Yazdıklarının sonuna kadar arkasındayım. Bu şeref yoksunu ve kan emici patronlara güvenip birkaç yıl önce ben de yatırım yapmıştım. O zamanda "commandante" nickli karakter yoksunu biri vardı, hisseyi herkese pazarladı ve kayboldu.
    Benim yatırımım ne mi oldu? Tabii ki batak oldu.
    Yeni girecek arkadaşlara tek tavsiyem; creed345 arkadaşımızın söyledikleri tamamen doğrudur. Ne bir eksik ne de fazla...
    Çocuğunuzun çoluğunuzun rızkını bu şeref yoksunlarına kaptırmayın!!!

4.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Geldi yine patronun usagi.

Plaka80, arkadas cevir kazi yanmasin yapma. "Firsat verirse" den tut "gemi kalkmadan" soylemleri ve sonraki mesajindaki "alim firsati" soylemin bu batakligi susleme cabasindan baska bir sey degil.

Trm bilmem ne, pozitif dusunen insan, ne oldu 45 m dolar ihracat soylemi, uzerine gelen patron satisi, uzerine gelen bedellinin neresinde pozitiflik var da biz goremiyoruz ?

Tekrar yaziyorum, bosa kolpa yapmayin. Kimin ne oldugunun insanlar farkinda. Oyle kendi kafaniza gore bu baslikta at kosturamayacaksiniz. Ben bu hisseyi 3 yildir tasiyorum. Bu firmanin ne oldugunu da cok iyi gordum. Insanlara da gostermeye kesin kararliyim. Satsam da gitsem de satmasam da her gun hatirlatacagim.

Akilli olsaniz daha yuzde 67 si halka arz olmus bir hisseyi savunmaya calismazsiniz. Iyi niyetli patron 33 lira koyacak siz 67 ? Diyorsan ki banane patrondan ben sirkete bakarim. Sirketin sahibi 67 lik gruba para mi kazandirir ? Bu pis firmadan tek kurtulus spekulasyonlar sonucu hisse fiyatinin balon olarak sismesi ve o balon patlamadan bu lanet hisseden kurtulmaktir. Yani KUMAR. YTD
    3 yıldır taşıyormuş üstad...bak bakalım ben bu forumda ve hissede kaç yıldır varmışım.. senin gibiler geldi geçti sürekli kayboldu sende kaybolacaksın merak etme.. savunmaya çalışmazsınız yazmışsın.. bak anlatıyorum sana gerçekten algılamıyormusun yoksa bilinçli mi yapıyorsun bunu ? hissede olupta para kazanan varsa mutludur. tersini yaşayan varsa sövdükçe sövüp burada kötümserliği zirve yaptırıp milleti bezdirmez söylediğim bu.. 5 para etmez hisse ve patronu varsa ne işin var burada ? bist30 dan git hisse al diyecem ama her hissede senin gibiler dolu..örnek otokar.. 7-8tlden 140tl olmuş hisse sonra 60lara borsa düşünce düştü nasıl küfürler gırla..koç ailesi sahip çıksın..hisseyi alsın vsvsvvs.. arkadaş sen 7-8den almamışsın yada 50den almamışsın 100den bile almamışsın neyin kafasındasın ? kendine küfür edeceğine başkalarını suçlamak neyin kafasıdır ? nitekim otokar 60gördükten sonra şuan geldiği yer belli.. ha yine senin gibiler küfür ediyorlar ama kervan yürür merak etme.. bedellinin pozitifliğini yazsam yine hakaretlerin havada uçuşacak..edebinle yazmayı öğrendiysen bende sana bedellinin neden pozitif olduğunu yazayım...aksi takdirde gölge etme bak işine.. buarada hissenin fiyatıyla ilgili tek bir cümlem varsa yada fiyat hakkında yorum yaptıysam gel koy buraya bir daha yazmayacam. ytd

5. Trm bilmem ne sen bu nato kafa nato mermer mottosuyla daha coook yil bu hisseyi pazarlar... , sey pardon tasirsin ;)

Senin alginda sorun yoksa once sunu bir anla bakalim, ben bedelli olumsuz mu dedim ? Yoksa once ihracat bilmem ne pazarlamalari ardindan halka arz (patron satisi) ardindan bedelli mi kotu diyorum ? Bu dolandiriciligi mesrulastiramayacaksiniz !!! Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Trm bilmem ne sen bu nato kafa nato mermer mottosuyla daha coook yil bu hisseyi pazarlar... , sey pardon tasirsin ;)

Senin alginda sorun yoksa once sunu bir anla bakalim, ben bedelli olumsuz mu dedim ? Yoksa once ihracat bilmem ne pazarlamalari ardindan halka arz (patron satisi) ardindan bedelli mi kotu diyorum ? Bu dolandiriciligi mesrulastiramayacaksiniz !!! Ytd
    bu kafayla kaybetmeye mahkumsun..verdiğin karar neyse onun arkasında ol kimseyi sorumlu tutma..ders al öğren ve gereğini yap. sızlanıp küfür kıyamet sövmek sana bir şey kazandırmaz. hadi hayırlı traşlar..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    bu kafayla kaybetmeye mahkumsun..verdiğin karar neyse onun arkasında ol kimseyi sorumlu tutma..ders al öğren ve gereğini yap. sızlanıp küfür kıyamet sövmek sana bir şey kazandırmaz. hadi hayırlı traşlar..ytd
    Verdigin ogutler icin tesekkurler. Benim de sana nacizane ogutlerim olacak; cantaciligi birak, patrondan kac kurus aliyorsan soyle aramizda toplayip verelim, dolandiriciligi gormezden gelme yarin seni de baska yerde operler. Sana da iyi uykular. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Verdigin ogutler icin tesekkurler. Benim de sana nacizane ogutlerim olacak; cantaciligi birak, patrondan kac kurus aliyorsan soyle aramizda toplayip verelim, dolandiriciligi gormezden gelme yarin seni de baska yerde operler. Sana da iyi uykular. Ytd
    "Bir aptalla asla tartışma. Seni önce kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener." (Mark Twain)

1 kez daha anladım ne kadar doğru bir söz..

Sayfa 185/290 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •