Sayfa 186/290 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    "Bir aptalla asla tartışma. Seni önce kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener." (Mark Twain)

1 kez daha anladım ne kadar doğru bir söz..
    Hem milletin aklıyla alay edersiniz, hemde hızını alamayıp hakaret edersiniz. Senin şu forumda atom parçası kadar itibarın yok, ne olduğunda kimlere hizmet ettiğinde herkes tarafından biliniyor. Kim ne yazarsa yazsın yazmaya devam edeceğini de biliyoruz, bende Allah nefef ve güç verdiği sürece sen ve gelirse yeni çantacılar maskelerinizi düşürmeyi görev bilmiş arkadaşların yanında olmaya ve katkı sunmaya and içiyorum. Haydi git şimdi patronunla kavun peynir rakı balık yap. Sabah olunca da Allah kitap yerli milli masallarıyla milleti yemeye devam edersiniz!

2.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    "Bir aptalla asla tartışma. Seni önce kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener." (Mark Twain)

1 kez daha anladım ne kadar doğru bir söz..
    Benim tek aptalligim bu sirkete yatirim yapmak oldu. O zamanlar 450 m TL ciro yapacagiz diyen patrona kandim. Ardindan hisse sattilar "vallahi bu son bir daha satmayacagiz" minvalinde aciklama yaptilar ona kandim. Bedelli yaptilar "savunma sanayii ne harcayacagiz" dediler ona kandim.

Senaryo hic degismiyor degil mi cantaci kardes ? Eski cantacilar twitter ve forumlarda hisse pazarlar olmuslar. Ama bu dolandiriciligi mesrulastiramayacaksiniz !!! Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Benim tek aptalligim bu sirkete yatirim yapmak oldu. O zamanlar 450 m TL ciro yapacagiz diyen patrona kandim. Ardindan hisse sattilar "vallahi bu son bir daha satmayacagiz" minvalinde aciklama yaptilar ona kandim. Bedelli yaptilar "savunma sanayii ne harcayacagiz" dediler ona kandim.

Senaryo hic degismiyor degil mi cantaci kardes ? Eski cantacilar twitter ve forumlarda hisse pazarlar olmuslar. Ama bu dolandiriciligi mesrulastiramayacaksiniz !!! Ytd
    Sus artık ya ekip olmuşsunuz komik duruma düşmeyin daha fazla..

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hem milletin aklıyla alay edersiniz, hemde hızını alamayıp hakaret edersiniz. Senin şu forumda atom parçası kadar itibarın yok, ne olduğunda kimlere hizmet ettiğinde herkes tarafından biliniyor. Kim ne yazarsa yazsın yazmaya devam edeceğini de biliyoruz, bende Allah nefef ve güç verdiği sürece sen ve gelirse yeni çantacılar maskelerinizi düşürmeyi görev bilmiş arkadaşların yanında olmaya ve katkı sunmaya and içiyorum. Haydi git şimdi patronunla kavun peynir rakı balık yap. Sabah olunca da Allah kitap yerli milli masallarıyla milleti yemeye devam edersiniz!
    Mizansene bak.. hayal gücüne bak.. rakı balık kavun peynir.. aklında ne varsa diline vurmuş.. itibarı sen vermezsin yada alamazsın öyle birşeyin ego tatminin peşinde değilim.. siz çakma üstadlarınızla birbirinize şakşakçılığa devam edin..

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Sus artık ya ekip olmuşsunuz komik duruma düşmeyin daha fazla..
    Sen mi susturacaksin cantaci ? Ne oldu patronun kizdi mi sustur sunlari acik ediyorlar mi dedi ? Unutturmayacagim. Her sayfada bu dolandiriciligi hatirlatacagim. Haydi sustur patron usagi.

6.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku

sn. creed345,

Şirket yetkililerine yaptıkları açıklamalara aykırı hareket etmekten dava açıp zararınızı (varsa tabi) tazmin etmeyi hiç düşündünüz mü!!

is the average of five people around the human..

7. 12 ay dolmadan ıkıncı yuksek oranlı bedelli 200 mly döviz varlıgına karsılık 700 mly döviz borcu patronun yuklu satıs yaparak cok az bir paya sahip olması bedelli kararı alınır alınmaz 1 gun gecmeden acilen spkya basvurması citybank yabancının 1 ayda 5.000.000 lot satarak payını tamamen sıfırlaması yıl boyunca 2 bilancodada sirketin boyutuna göre yuksek sayılabilecek zarar acıklaması midemi bulandıran durumlar en cok takıldığım da citybank yabancı 1 ayda 5.000.000 lot satarak tamamen neden payını sıfırlamıs olabilir bu mal yoksa patrondamıydı

8. Şimid gelinen noktada İsot elinde ki hisseleri her yıl sata sata halka açıklığı %67 oranına yükseltti, artık net görünen şu ki elinde ki kalan hisseleri de satarak halka açık işlem gören B grubu hisselerin tamamını borsada halkın yaparak kendisi 1 tane imtiyazllı A grubu hissesi ile her yıl bedelliler yaparak borsada hortum yapmaya devam edecek. Elinde ki tüm hisseleri muhtemelen seneye satarak bitirmiş olur ve bedellilerde kendisi cebinden beş kuruş para koymadan yüzlerce milyon TL yi her yıl hortumlayacak!!!!!!

Bu soygunun yetkili makamlarca artık önüne geçilmeli, adamların soygun planları artık gün gibi ortadayken bunu göre göre gerçekleşmesini bekleyip binlerce yurt insanının mağdur olmasına seyirci kalmamak gerekir. Bu net soygunu görüp buna müdahale etmeyen yetkilisinden yetkisizine herkesin bu soygun çarkına dur dememesi bilsinler ki herkesin boynuna vebaldir.

Sayfa 186/290 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •