Sayfa 189/290 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bedelliye katılımcı çekmeye çalışıyor, bundan öncekiler gibi bedelliyi spk ya kabul ettirebilir ve bu manipülatif hareketler ile sazanları ağa toplayınca hayalet olup kaybolacak ortadan. Kurtulmak isteyenler için kuvvetle muhtemel önce ki senelerde olduğu gibi büyük fırsat bu hareket.
    Bakın hep negatifsiniz.Hisse içersindeki yatırımcıya hep olumusz bılgılendırme ıle ınsanlarıetkı altında bırakıyorsunuz.! sızın yuzunuzden 4 tlden satan ınsanlar olduguna emınım. Vebale giriyorsunuz. Uçacak kacacak demekle patron fırmayı bırakıp kacak demek aynı sey!
    Ben şuna ınanıyorum. bu kagıt bolunmeye 6 tlden gırecek yarın tavan yapar yapmaz bilemem. kıcı kırık merko bıle 6 tavan yaptı KATMERİN SAVUNMA SANAYİİDE ALACAGI YOL UZUN KISA VADEDE SKLEN COK OLUR SABIRLI OLUN KAGIDA GÜVENMEYEN MALİYETİİNE GELDIGINDE SATSIN!
    HERKESE BOL KAZANÇLAR
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Sizi tebrik ediyorum yatirimciya moral verip dogru yolu gösterdiginiz icin bende sizinle ayni görüsteyim ancak hisseye surekli bakmamak gerekiyor yukaridan satip asagidan alma hirsi ile senedimin bir miktarini sattim aslinda kagida inaniyorum kalan ile böldürmeye gidecegim

3. Katmr ciler keyifler nasıl.. Fıyatlama başladı sanırım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Karabataklar yine toz duman. Artık bunlara bir şey demiyor ve fark etmiyorsanız bir daha burayada yazmayacağım. Hep aynı hikaye gel küfür et. Doğruları söyledik mi patronun adamı vs diye bize hakaret et ondan sonra yükseliş gelsin kaybol git. Yeter. Ytd

5. Şu şaklabanın bir tane yararlı mesajı var mı diye bir bakayım geçmişine dedim, aşağıdaki sonuçlar çıktı.

Sürekli sataşıp, laf yemekten zevk alıyor. Millete 2,5 yıl önce hisse fiyatı 6,21 TL iken ne yazıyorsa, aynı dil ve şevkle yazıyor. 2.5 yılın değer kaybını eklersen hisse fiyatının 10 TL'den aşağı olmaması lazım. Ama 4'ten 5 lira olunca bile "bakın ne oldu gittiniz, kayboldunuz" vs yazıyor. Aynı bizim ekonomi bakanı gibisin, işsizlik arttıysa 150 bin istihdam yaptık dersin, dolar düşünce balyoz vurursun yükselince rekabetçi kur olursun, -10 büyüme gerçekleşir başka ülkeler -20 büyüdü dersin, araba fiyatları milyon tl yi vurur milletin BMW Mercedes le işi ne dersin. Komik adamsın vesselam. Şu vasıfsızın mesajlarını okuyan sanar ki hisse 5 liradan 25 lira oldu . Bir mesajında da şunu görmedim "önce hisse fiyatı pompalanıyor, sonra patron satıyor, sonra bedelli açıklıyor". Bir tane eleştirisi yok . Kimliği belli. Daha bu kan emiciye inanıp yatırım yapıyorsanız, vay halinize, YTD.

trmcleod (11.09.2020) – katmr (4,70 TL)

Karabataklar yine toz duman. Artık bunlara bir şey demiyor ve fark etmiyorsanız bir daha burayada yazmayacağım. Hep aynı hikaye gel küfür et. Doğruları söyledik mi patronun adamı vs diye bize hakaret et ondan sonra yükseliş gelsin kaybol git. Yeter. Ytd

trmcleod (02.09.2020) – katmr (3,98 TL)

Originally Posted by Plaka80$
    "bende bindim gemiye kalkmadan yetiştik bakalım neler olacak. Biraz daha takviye yapmayı dusunuyorum fırat verirse. " Ben ne yazmışım önce yaşadıklarını analiz et sonra eleştir . Haksız eleştiri yapmayalım lütfen. Ayrıca memnun olmayan satar çıkar Arkadaşalar.
    yok bu arkadaşlar anlamaz... sürekli aynı şekilde pozitif düşünen herkese saldırıp karalama içerisine girerler..patronun adamlığından sahtekarlığına kadar söverler..tek bildikleri herkese sövmek..birde 4 işlemden yola çıkarak üstadlık taslayıp "yorum" yapmak..ytd

trmcleod (16.08.2020) – katmr (3,98 TL)

Originally Posted by Sasa500
    YAnni yıl sonuna kadar kabaca sadece hızır ıhracatı 300 mılyon tl olacak! Afrikaya yönelik ihracat rakamı bu şekilde. kar marjını siz düşünün! evet finansalları kötü bir bedelli (sağlam%300 bedelli) yapması sarttır. Yıl sonu yapılan sözleşme ve açıklamalar göz önüne alınırsa harici anlaşma olmasa bile 425 mılyon hasılat bilanço olacak.! falıyet raporunu acıp baktıgınızda 2019 yılında satıs yapılmayan zırhlşı arac bu 6 aylıkda 49 adet olarak görülüyor. Felaket telllarlarına aldırıs etmeyin! katmer için güzel bir yıl olacaktır
    Burada seni taşlarlar yada patronun adamı ilan ederler söyleyim.. sadece söversen ve kötü dersen inanırlar.. ytd

trmcleod (29.06.2020) – katmr (5,06 TL)

ankara ses ver üstadlar ses verin.. ytd

trmcleod (15.06.2020) – katmr (4,69 TL)

Originally Posted by Dante
    Böyle patron adamlarına can kurban, diğer yerlerde satın diye bağırıyorlar
    Sözü edilen araç (o-ika) diye geçiyor, seri üretimi bırak birkaç tv ye çıksa prototip yeterli olur ��

Alıntı;
    Defence Turk ekibinin edindiği bilgilere göre gerçekleştirilmesi planlanan ortak proje kapsamında 2020 yılında teslimat yapılacak aşamaya gelmesi bekleniyor. Geliştirilecek Orta Sınıf İnsansız Kara Aracının (O-İKA) uydu kontrollü olması planlanıyor. Otonom görev kabiliyetine sahip olması beklenen sistemin sınır güvenliği kapsamında devriye faaliyetlerinde kullanılması öngörülüyor. Menzil testlerinin henüz gerçekleşmediği belirtilen proje kapsamında konsept üzerinde aktif olarak çalışmaların devam ettiği belirtildi.
    bu kağıt yada şirket için hiç bir iyi yorum yapamazsınız. yaparsanız bilgisizlikle kutsanmış guruh patronun adamısın diye üstünüze çullanır o yüzden söyledim ytd

trmcleod (15.06.2020) – katmr (4,69 TL)

Originally Posted by tarantula
    Kimsenin adamı değilim. İsteyen istediğini düşünür. İnceledim kağıdı faaliyet karı artmış finansman giderleri yüksek ama borçsuz şirket yok bistte zaten. Yaptığı işlerde de rakipsiz. Aselsanla ortak çalışıyor ve tank projeside bence çok ümit verici. Kimseye al sat demiyoruz bilgi paylaşıyoruz.
    Sözde üstadlara duyurulur faaliyet karı artmış fln yazmışsınız ben bunları yazdım diye bir sürü laf yedim en azından gören görüyor.. ytd

trmcleod (20.05.2020) – katmr (3,95 TL)

Mucit bir yorum yap hele şimdi kur aşağı geliyor ne yazacak zarar kurdan söylermisin? 4 işleme göre hesap yapıp hemen söylede üstad diyelim alkış yapalım. 2.5dan ralli yapmış kağıt birilerinin sayesinde insanlar korkup ne alabildi ne tutabildi.. yaazık.. ytd

trmcleod (15.02.2018) – katmr (6,21 TL)

yine saçmalayanlar hortladı ve kaybolduktan sonra hisse yükselişe geçti..anlayın bunları artık..ytd

6. Üstadların üstadı bu alan ahmaklar kur zararı yazacağını bilmiyorlar heralde. Sen bir şettiriverde öğrensinler bizde sana şak şak yapalım, ytd

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Üstadların üstadı bu alan ahmaklar kur zararı yazacağını bilmiyorlar heralde. Sen bir şettiriverde öğrensinler bizde sana şak şak yapalım, ytd
    Maaşlı mı çalışıyorsun katmercilerde yoksa mesaj başına mı para alıyorsun ?

8.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Maaşlı mı çalışıyorsun katmercilerde yoksa mesaj başına mı para alıyorsun ?
    Kısıtlı kapasiten var. Hakaret etmeden cevap bile veremiyorsun. Hadi yap 4 işlem yorumuda seni üstadların üstadı diye alkışlayım. Günlük hazzını yaşarsın sende haklısn ytd

Sayfa 189/290 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •