Sayfa 191/290 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Hiç kaybolduğum olmadı ama sen nedense hep kin kustuktan sonra yükseliş oluyor. Senden 1-2 tane daha vardı dönüşümlü yapıyorsunuz. Ytd
    Laf banaysa ben hep buralardayım! bedelli süreci boyuncada hep burada olacagım
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Rakı balık tutturdun vala senin belli ki canın çekiyor. Kendi dünyandaki fantazilerinde bunlarla yaşıyorsun heralde
    Biz helal para kazanıyoruz tosunum çok şükür, kimsenin parasını taklayla hırsızlamıyoruz. Üç kuruş dünya parası için birilerine kul olup kılıktan kılığa girip milleti kandırmıyoruz forum köşelerinde.
    Cahillik mutluluktur!

3. Sirketle ilgili bilgilerin verilmesi gerekirken birilerinin birilerine hakaret ettigi tek forum burasi olsa gerek

4.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    Sirketle ilgili bilgilerin verilmesi gerekirken birilerinin birilerine hakaret ettigi tek forum burasi olsa gerek
    Kalın sağlıcakla bir daha hiç bir şey yazmıyorum. Forumlada ilişiğimi kesiyorum. Yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    sende varya bezdim bezdim sattyorum geri alıyorum sende öyle mi yapıyorsun patroncuk
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Sıran gelecek...!!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Çok sıkıştı bir yöne patlar uzun sürmez..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Milletin kanını emmeye çalışan bir grup var..
    Az mıktar vardı onuda verdım..
    Bu tahta bana gelmez..
    Çöplüğünde boğulsunlar..

Sayfa 191/290 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •