Sayfa 179/290 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Şirket 22 milyon zarar açıkladığı gün 7.5 milyon lot satış adam düşmanına yapmaz.Fakat piyasa bunu taban olmadan nasıl aldı.Yarın belli olur normalde izin alırsa bedelli parasıdır.30 milyon canlı.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Nitelikli soygun tarihine geçecek olaylar bunlar, ortalığı ayağa kaldırın kardeşim. Sosyal medyadan vs her yerden sesinizi duyurun. Bu alçakların yaptıklarının yanlarına kar kalmaması için tozu dumana katın. Bu lanet heriflerin canlarına okurlar devletin en başı bu yaptıklarını öğrenirse. Sakın sineye çekmeyin bundan öncekiler gibi.
    Kimi kime şikayet edeyim ki sahibi iktidar yanlısı vekili bu duruma düşürenler utansın ne vicdan nede korku ticaret hikaye ky avcısı olmuş adamlar tek kelime ile bir kuruş hakkım helal değildir kan emicilere.sanal alem de bir hisse pazarlama oldu hedef fiyatlari çok uçuk gösterdiler ky bin ilgisini çekmeyi başardılar olanlar oldu

3. Nacizane bir öneri de bulunmak istiyorum..
    Aynı bunlar gibi bir alçak hırsız şirket daha var RTALB diye..
    Onun da böyle ky avcısı patronu var ve 50'den malı millete yaslayıp tabana her gün milyon lot koyup 17'ye indirdi..
    Twitter falan sosyal medya her yerde yazın orada da aynısı olmuştu 6 ay ceza aldı kağıt 60'a çıktı sonra..
    Mutlaka faydasını görürsüünüz ama sürekli yazın vazgeçmeyin.

4. Mezar üstü giydirme firması kuracam bu katmer ailesinden geberenlerin mezarını zırhla kaplayacam.birdaha yeryüzüne çıkıp insanları dolandıramasınlar.

5. Burada bir oyun donuyor.7.5 milyon satıldı havası pompalaniyor.satilan sadece 7.499.000 TL nominal tutarlı pay diyor. bunun karşılığı 1.735.000 bin lot hisse yapar. Dun 7.5 milyon TL ile tabana gitmesi çok enteresan geldi. Biz bu oyunu bozalım ben bu sirket satılacak diyorum bu yapılanlar bunun göstergesi. Bu konuda yakin çevresinde kim varsa araştırma yapsin. Herkesin bir tanıdığı vardır mutlaka araştırın bakalım satış yönünde ne gibi haberler gelecek kulağınıza.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Burada bir oyun donuyor.7.5 milyon satıldı havası pompalaniyor.satilan sadece 7.499.000 TL nominal tutarlı pay diyor. bunun karşılığı 1.735.000 bin lot hisse yapar. Dun 7.5 milyon TL ile tabana gitmesi çok enteresan geldi. Biz bu oyunu bozalım ben bu sirket satılacak diyorum bu yapılanlar bunun göstergesi. Bu konuda yakin çevresinde kim varsa araştırma yapsin. Herkesin bir tanıdığı vardır mutlaka araştırın bakalım satış yönünde ne gibi haberler gelecek kulağınıza.ytd.
    7.500.000 pay ınfo tarafından kademelere 100-200erbın lot konularak satıldı .Alan ky değil! koca vampirler aldı yani anlaşmalı bir satıştı.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. Meşhur banker Kastelli Cevher Özden bu ülkenin insanını iyi tanımış; Bu ülkenin denizi de kerizi de bitmez demiş ve hap gibi teşhisi koymuş. Ne kadar doğru olduğunu 3 yıldır ve bugün görüyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Burada bir oyun donuyor.7.5 milyon satıldı havası pompalaniyor.satilan sadece 7.499.000 TL nominal tutarlı pay diyor. bunun karşılığı 1.735.000 bin lot hisse yapar. Dun 7.5 milyon TL ile tabana gitmesi çok enteresan geldi. Biz bu oyunu bozalım ben bu sirket satılacak diyorum bu yapılanlar bunun göstergesi. Bu konuda yakin çevresinde kim varsa araştırma yapsin. Herkesin bir tanıdığı vardır mutlaka araştırın bakalım satış yönünde ne gibi haberler gelecek kulağınıza.ytd.
    1 nominal demek 1 lot demek..
    Yani 7,5 milyon satıldı TL değil yanlış biliyorsun

Sayfa 179/290 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •