Sayfa 231/290 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Haftalardır yatayda, savunma sanayi kısmıda var araç kısmıda var, ama akıl tutulması var niye hissenin gitmesini istemezler, endeks 115 den 155 oldu biz aynı yerdeyiz, mal toplamaksa çoktan toplanmıştır, yukarı gitmeye çalışıyor sanki biri engelliyor amacı nedir acaba, bırakın gitsin yukarı satın sizde kar edin, anlamıyorum kesinlikle anlamıyorum amaçlarını. Anlayan varsa yazsın lütfen

2. Bir günde adamakıllı açılış yaptığını görmedim........hissesinin

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bir günde adamakıllı açılış yaptığını görmedim........hissesinin

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissenin alim satim kademelerini bir muddet izledim.Izlenimim su.Kademelerde arzuladiklari satis miktarlari girilmisse hisseyi hemen o kademelerdeki lotlari almak icin yukari suruyorlar.Bu arada dogal olarak hisseye baska alicilarda geliyor.Eger ki diger alim yapanlarda istemedikleri miktarda aliyorlar alimlari hemen kesip hisseyi serbest dususe birakiyorlar.Dun ve bugun ornegi.Bedelli yapan firmalara hisseye sahip cikma zorunlulugu getirilmedikce yatirimci hep magdur olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Hissenin alim satim kademelerini bir muddet izledim.Izlenimim su.Kademelerde arzuladiklari satis miktarlari girilmisse hisseyi hemen o kademelerdeki lotlari almak icin yukari suruyorlar.Bu arada dogal olarak hisseye baska alicilarda geliyor.Eger ki diger alim yapanlarda istemedikleri miktarda aliyorlar alimlari hemen kesip hisseyi serbest dususe birakiyorlar.Dun ve bugun ornegi.Bedelli yapan firmalara hisseye sahip cikma zorunlulugu getirilmedikce yatirimci hep magdur olacak.
    3 ay sürmesi ilginç ve düşündürücü. Sonu gelmeyecek herhalde bunun. Malı almak isteyen niye 2 ay önce 4 milyon lotu 1 günde sattı, o zaman borsaya açılmasın tüm mal onun olsun. Zaten biraz yukarı yapsa bıkkın olanların otu gelecek ama zararda olan umutla bekliyor mecburen. Zararda olan çıkıp hangi hissede zararını kurtarsın, en iyisi beklemek diyor ama ilk fırsattada kaçacaktır.

5. Akla aykırı moda yaptıkları bedelli furyasında çok yukarıdan mallandırdılar,kritik ortalamalarda taban oluşturma çabasında tutunabilirse.Borçları Euro bazlı,4.çeyrekte çok az kur farkı karı Euro borç faizinin birazını karşıladığından,finansman gideri de az olacak.Borç miktarı kadar taşıdığı stoklar artan demir fiyatlarından yüksek karlı olsa da taahhütlü satışlara yansımaz,korur..yine de 4.çeyrek karıyla yıl sonunu karlı kapatabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku

bir tepki ver bekliyorum

stop loss : 3
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Pinokyo formasyonuna benziyor.Burun sürekli uzuyor☺Endeksin biraz gevşemesinde düşüşün hızlanması,endeksin toparlandığı anlarda tepki vermemesi hissede bariz bir elin olduğunun ispatı.Yeni haftada bakalım neler göreceğiz.Allah sonumuzu hayreylesin ve kötü niyetlilerin eli ayağına dolaşsın inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Pinokyo formasyonuna benziyor.Burun sürekli uzuyor☺Endeksin biraz gevşemesinde düşüşün hızlanması,endeksin toparlandığı anlarda tepki vermemesi hissede bariz bir elin olduğunun ispatı.Yeni haftada bakalım neler göreceğiz.Allah sonumuzu hayreylesin ve kötü niyetlilerin eli ayağına dolaşsın inşallah.
    pinokyo formasyonu bu güzeldi
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 231/290 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •