Sayfa 184/290 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    bu zamana kadarki bedellilerin sonuçları iyi oldu inşallah buda aynı sonucu verir
    Anlaşılan patron yeni adamlarını sahaya sürmeye başlamış, kendi aralarında paslaşmalar, son 3 yılda yapılan tüm bedelliler daha fazla yıkım daha fazla düşüş daha fazla patron satışı getirmiş iken çıkıp bedellileri övmek falan....

Hayırlı işler.

2.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Firsat verirse mi . Almak isteyene lot cok. Bedelliyi de kacirmadiniz neyse ki. Sirketin borclarina ortak olun gelin gelin su cok guzel, biz 3 yildir varligimiza varlik kattik. Ytd
    Banker Kastelli; Bu ülkenin denizi de kerizi de bitmez.

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Firsat verirse mi . Almak isteyene lot cok. Bedelliyi de kacirmadiniz neyse ki. Sirketin borclarina ortak olun gelin gelin su cok guzel, biz 3 yildir varligimiza varlik kattik. Ytd
    Bana göre alım fırsatı sana göre değil. Herkes konuşur. Takılmamak lazım.Herkesin düşüncesine saygı duyarız.

4. Ben bu hissenin geçmişini baz almadim mesela kent i usak seramigi taze kuruyu demek istedim yanlıs anladiniz herhslde

5.  Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Bana göre alım fırsatı sana göre değil. Herkes konuşur. Takılmamak lazım.Herkesin düşüncesine saygı duyarız.
    Ya kardesim kolpa yapmayin. Alim firsatiymis da bilmem neymis de. Milleti yanlis yonlendirmeyin. Gercekten firsat oldugunu dusunen bir yatirimci olsan, alirsin buraya da "aldik hayirlisi" vs yazarsin. Yok firsat verirse alacakmis da... Kapis kapis gidiyor bak 7.5 MILYON LOT arz oldu halka. Firsati kacirdin tuh.

Bu lanet sirketin ne oldugunu her daim hatirlatmak artik benim boynumun borcu oldu. Ben buyuk bir kazik yedim, ayni seyler su anda da gerceklesiyor. Once patronlarin saga sola "ciro, kar, ihracat" rakamlari vermesi. Sonra patron satisi, ertesine bedelli. Bu resmen dolandiriciliktir. Kimse mesrulastirmaya kalkmasin. Ytd

6. Aynen pazarlamacılar iş başında..
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Anlaşılan patron yeni adamlarını sahaya sürmeye başlamış, kendi aralarında paslaşmalar, son 3 yılda yapılan tüm bedelliler daha fazla yıkım daha fazla düşüş daha fazla patron satışı getirmiş iken çıkıp bedellileri övmek falan....

Hayırlı işler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

7. Çok doğru düşüncelerenizin altına imzamı atarım..arkadaşl ne fırsatından bahsediyorsa.... Bundan iyi fırsatmı olur zaten hisse habire fırsat veriyor...
     Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Ya kardesim kolpa yapmayin. Alim firsatiymis da bilmem neymis de. Milleti yanlis yonlendirmeyin. Gercekten firsat oldugunu dusunen bir yatirimci olsan, alirsin buraya da "aldik hayirlisi" vs yazarsin. Yok firsat verirse alacakmis da... Kapis kapis gidiyor bak 7.5 MILYON LOT arz oldu halka. Firsati kacirdin tuh.

Bu lanet sirketin ne oldugunu her daim hatirlatmak artik benim boynumun borcu oldu. Ben buyuk bir kazik yedim, ayni seyler su anda da gerceklesiyor. Once patronlarin saga sola "ciro, kar, ihracat" rakamlari vermesi. Sonra patron satisi, ertesine bedelli. Bu resmen dolandiriciliktir. Kimse mesrulastirmaya kalkmasin. Ytd
    Son düzenleme : dewaz; 01-09-2020 saat: 13:13.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Çok doğru düşüncelerenizin altına imzamı atarım..arkadaşl ne fırsatından bahsediyorsa.... Bundan iyi fırsatmı olur zaten hisse habire fırsat veriyor...
    "bende bindim gemiye kalkmadan yetiştik bakalım neler olacak. Biraz daha takviye yapmayı dusunuyorum fırat verirse. " Ben ne yazmışım önce yaşadıklarını analiz et sonra eleştir . Haksız eleştiri yapmayalım lütfen. Ayrıca memnun olmayan satar çıkar Arkadaşalar.

Sayfa 184/290 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •