Sayfa 285/290 İlkİlk ... 185235275283284285286287 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    2.15 i geçmeyi dener mi
    Yoksa 1.87 de tekrar zemini guçlendirme çalışması mı yapar

Yarın belli olur
    Benden bu kadar kalanlara hayrlı olsun
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Hareket başladı sanırım, nerede kalmıştık)

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Valla birader bir halt olmaz bu hisseden. 13 yıldır yerinde saymış.. Şimdi mi değer kazanacak? Bir 13 sene daha beklemeyeceği ne malum!!!! Endeks 900 ler şimdiki Fiyat, hatta daha da yüksekmiş o zamanlar.. Endeks 8500 ler daha da düşmüş bu hisse. Güven ve istikrar olmazsa kimse almaz bu hisseyi.. Zaten zamanın da alanlarda duman olmuş, yanmış, ocağına incir ağacı dikilmiş vs. Dolayısıyla almam için neden yok...alan eskiden de yanmış.. Şimdi de yanar bence. Temettü yok, hisse değerlemesi yok, geçmişi de beli yani. 7 sinde neyse 70 nde de odur benzetme yaparsak. Değerli bir atasözüdür daaa.
    gördunmü bilader bu hisse seni tersköşe yaptı . Bu daha başlangıç daaa

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    gördunmü bilader bu hisse seni tersköşe yaptı . Bu daha başlangıç daaa

Sanmıyorum düşüncem doğru bundan bir şey olmaz. Bir yıldır beni içeri aldı. Enflasyona ezdirdi. Maliyetine geldi verdim geri ve ondan sonra çıktı yürüdü. Vermesem bir yıl daha bekletir di eminim. Tekrar ediyorum bundan hiç bir şey olmaz tokatcı bunlar. 2010 yılında halka 4 dolara arz edilmiş bir hisse şu an fiyatı 10 centtir. Evet soymuş milleti. 1000 doların 10 yıllar sonra 200 dolara düşmüş. Bundan hiç bir şey olmaz bence. Kim girerse girsin dünya zararla çıkar... İsterse 5-10 yıl beklesin netice değişmez. Yıllardır böyle yapmış. Geçmişini iyi incele anlarsın durumu.

5. kimmarketi araştırıyordum... google a kimmr bedelli yazdım , bedelli lafını duyan google katmer mi demek istediniz diye cevap verdi...

saha ve hava koşulları bedelli için uygun patronu bekliyoruz... önce bir sermaye arttırım haberi sonra da bir bedelli yakışır patrona.. ne zamandır ky dan temettüsünü almadı huzursuzlanmaya başlamıştır artık...

Ekran Resmi 2023-10-05 11.45.04.jpg

6. %80 halka açıklık oranı var :D D: d: :D halka arz değil halka ırz

7. Aynen aynen. Borsaya insanlardan temettü almak için kote olmuş. Durumu ortadadır. Halka arzı 4 dolar civarı şu anki fiyatı ise 9-10 cent. Başka söze hacet bile yok. Soymuş soğana çevirmiş yani 13 yıllık performansı bunu kanıtlıyor.

8. Asuxu ve karsanda böyleydi

Sayfa 285/290 İlkİlk ... 185235275283284285286287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •