Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 801 - 808 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Web sitesi değişti yeni, uygulama da bu hafta değişiyormus
    https://www.fibabanka.com.tr/gorusle...n-onemli-formu
    Buradan herkes bir talep açsa koyulur yakın zamanda.
    Bir görüş iletmek için çok fazla bilgi girmek gerekiyor

2.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar,
    Bu topiği takip edenlerden fonlar konusunda bilgi sahibi olanlar vardır diye düşünüyorum.
    mevduat ve döviz yerine ,uzun vadede daha iyi getiri sağlayabilecek fonlar varmıdır.ben olsam şu fonu alırım diyenler fon isimlerini yazarlarsa memnun olurum.
    Uzun vadede hangi fon iyi getirir bişey diyemem ama uzun vadeli fon yatırımı düşünüyorsanız bir BES hesabı açmanız daha faydalı olabilir. Fon değişimi yaptığınızda yani fon satışında emekli olana kadar veya sistemden çıkış yapana kadar stopaj ödemeyeceğiniz için daha avantajlı olur görüşündeyim.

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    fon toplam pay adedinin tamamı müşterilere satılamayınca elde kalan paylar için ne yapılıyor bilginiz var mı?
    Bir bilgim yok fakat fona nakit giriş çıkışı paylar vasıtasıyla oluyor sanırım. Pay satıldığında fondan nakit çıkıyor pay alındığında fona nakit girişi gerçekleşiyor. Fon içerisindeki nakitte fon içerisindeki enstrümanlara dağılıyor. Satılmayan pay fona girmemiş nakit demek oluyor bu durumda. Bilen birisi daha ayrıntılı veya doğrusunu açıklayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İzmirden yatırım amaçlı ata lira, çeyrek, yarım, tam altın isteyen varsa kuyumcu dan çok daha hesaplı yardımcı olabilirim.. Altın yatırımımdan çıkma kararı aldım.. 2,el bilezik adana, düz) hurda fiyatından tarafımca satışa çıkarılmıştır.. İlgilenen olursa özelden yardımcı olabilirim.. Teslimatlar yüzyüze olacaktır
    piyasanın işleyişi normalde şu şekil , bu işin merkezlerindeki has alan satan , hurda altın alan yerlerde 18 ayarlık altınını ( 750 milyem ) 0.730 gibi alabilirler... 14 ( 585 ) ayarı da 570 gibi... ama üstünde taş falan varsa onu düşerler... yani hangi kuyumcuya gittiğin çok önemli... has altın fiyatına bakıcan... alım satım marjını da açar hemen altıncılar volatilite arttığında ... ona da dikkat etmen lazım.... kaçtan alıyor ki kuyumcu burada satmak istiyorsun ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bir görüş iletmek için çok fazla bilgi girmek gerekiyor
    Evet Sonradan Gördüm,
    instagram Dm den Yazın
    https://www.instagram.com/fibabanka/
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    piyasanın işleyişi normalde şu şekil , bu işin merkezlerindeki has alan satan , hurda altın alan yerlerde 18 ayarlık altınını ( 750 milyem ) 0.730 gibi alabilirler... 14 ( 585 ) ayarı da 570 gibi... ama üstünde taş falan varsa onu düşerler... yani hangi kuyumcuya gittiğin çok önemli... has altın fiyatına bakıcan... alım satım marjını da açar hemen altıncılar volatilite arttığında ... ona da dikkat etmen lazım.... kaçtan alıyor ki kuyumcu burada satmak istiyorsun ?
    22 ayar benim bilezikler 223 den veriyorum.. Alanda kazansın.. Kuyumcu en az 228 den verir satışı.. Kuyumcunun kaçtan aldığını bilmiyorum, ilgilenmiyorum da
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet Sonradan Gördüm,
    instagram Dm den Yazın
    https://www.instagram.com/fibabanka/
    Fiba portföyün instagramı lazım portföy şirketimiz ilgileniyor fonlarla diyecek şimdi banka

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    22 ayar benim bilezikler 223 den veriyorum.. Alanda kazansın.. Kuyumcu en az 228 den verir satışı.. Kuyumcunun kaçtan aldığını bilmiyorum, ilgilenmiyorum da
    Aman dikkat
    Kuyumcudan uzak gez!

Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •