Sayfa 192/1001 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Alternatifte açılan bu cari hesaptan hesap işletim ücreti vs. alıyor mu var mı bilginiz ?
    Alternatif'le hiç çalışmadım bilmiyorum. Çalışan arkadaşlar yardımcı olurlar. Sn.Newstr en eski ANL yatırımcısı sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Alternatif'le hiç çalışmadım bilmiyorum. Çalışan arkadaşlar yardımcı olurlar. Sn.Newstr en eski ANL yatırımcısı sanırım
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Alternatifte açılan bu cari hesaptan hesap işletim ücreti vs. alıyor mu var mı bilginiz ?
    Herhangi Bir Ücret Alınmıyor, Sadece Dikkat Etmeniz Gereken Yatırım Ekstre Tercihini Şubeden Mail Yaptırın.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bu arada alternatif İnternet bankacılığı 4701 adet ıst fonu satışına izin vermedi gün boyu
    işte bu tarz sebeplerden dolayı bankacılık işlem standartları durmuş oturmuş , rijit , sürprizi olmayan work bankasını tercih ediyorum...
    bireysel bankacılık ha deyince her şeyi ile dört dörtlük olmuyor.... zaman lazım bankanın o zaman içinde kurum kültürü oluşturup tecrübe kazanması lazım...

haa mesela work bankasında da müşteri temsilcisiyle telefonda konuşurken bazı işlemleri bilmeyebiliyor ama , üstüne bağlanıp anında bilgi alıp , ilgili ekranında sistem neye izin veriyorsa yapıyor... bu bankanın rijit yapısına hayranım...
    Son düzenleme : HAMZA SÜTBIYIK; 20-05-2019 saat: 22:58.
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yatırım Ekstre Ücreti Posta Olunca Hepsi Alıyor,Mail Yaptığınız İçin Ücret Kesilmez Artık.
    Siz yada admustafa söyledi sağolun.. Dolara sermaye kontrolü geldi bakalım ne olacak
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
     Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Websteri uzak tutalım, harika başlangıç yaptı haftaya )
    Umarım 25 altına inmez artık ^^

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Websteri uzak tutalım, harika başlangıç yaptı haftaya )

7. OKT nin öst lerinin vadesi hazirandı sanırım... birisi bakmıştı önceki sayfalarda...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

8. Daha önce hiç almadığım için çok özür dileyerek bir iki soru daha soracağım,
    FIL ppf, tefaşta işlem görüyor diyor, halkbanktaki internet hesabımda mevduatım cuma günü çözülüyor, sabah alabilir miyim ?
    Eğer sabah alırsam haftasonu getirisnden olur muyum ? ( sabah 9-10 civarı )
    İkincisi, halkbank aracılığıyla alabilir miyim tefaşta işlem gördüğüne göre.

Sayfa 192/1001 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •