Sayfa 280/1001 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam okudun mu yazdıklarımı. Halkbank genel müdürlükten bilgi edinme kanunu kapsamında sordum ve ''EVET, BLOKE KOYUYORUZ ''koymayanlar bizi bağlamaz, tefaş bu blokeyi istiyor dedi.

Adet yazdın, tutar yazdın , küsürat geldi vs. mevzu değil.

100 bin liralık ya da 100 bin lira karşılığı adet almak istediğinde 80 bin liralık ya da 80 bin lira karşılığı adet veriyor.
    Kanunen bunu tüm bankalar yapmak zorundaymış, ancak bunu bazı bankalar kendi üstünde karşılıyormuş.

3 arkadaş mesaj attı. 1 arkadaş buraya yazdı . Kocaballı'da aynı şeyleri yaşadığını söyledi, demek ki bazı kurumlar bunu uyguluyor. Var olan bir problem. Ve bizzat olduğunu, yaşadığımızı söylüyorum.

Sizde olmayabilir, ama bu, sizde olmadıysa, kimsede olmayacağı anlamına gelmiyor.

Sorun, BLOKE ile ilgili.
    Yüklü bakiye ile alım yapılıyorsa en kalıcı çözüm çalışan bankayı veya kurumu değiştirmektir. Küçük bakiyelerde dediğiniz çözüm olabilir ama banka ben böyle yapıyorum doğrusu bu olduğu için diyor sanırım sizin için. Sizde onların doğrusunu kabul etmeyip kendi doğrunuza uygun davranabileceğiniz yer seçmelisiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yüklü bakiye ile alım yapılıyorsa en kalıcı çözüm çalışan bankayı veya kurumu değiştirmektir. Küçük bakiyelerde dediğiniz çözüm olabilir ama banka ben böyle yapıyorum doğrusu bu olduğu için diyor sanırım sizin için. Sizde onların doğrusunu kabul etmeyip kendi doğrunuza uygun davranabileceğiniz yer seçmelisiniz.
    Bankamızın kıymetini bilelim.
    Bir dediğimi iki etmediler, ne dediysek aldılar.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bankamızın kıymetini bilelim.
    Bir dediğimi iki etmediler, ne dediysek aldılar.
    Sonuçta istikrar önemli bir dediğinizi iki etmemede. Bankalar bu işi hayrına yapmıyorlar mutlaka birşeyler kazandıkları için yapıyorlar bizim istediklerimizi isteklerimiz gerçeklemiyorsa yeni çözüm bulmamız gerekir

4. Burgan bankta bloke sorunu hiç yaşamadım, örneğin hesabında 100k var ise 100000/0,050506=1979962 adet FIL aldırır ve üç kuruş civarı boşta kalır güncel fiyatı ile..

5.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Burgan bankta bloke sorunu hiç yaşamadım, örneğin hesabında 100k var ise 100000/0,050506=1979962 adet FIL aldırır ve üç kuruş civarı boşta kalır güncel fiyatı ile..
    Burgan'da sanırım mobilden henüz başlamadı fon alışı. İnternet şubeden yapıyorsunuz işlemleri.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Burgan'da sanırım mobilden henüz başlamadı fon alışı. İnternet şubeden yapıyorsunuz işlemleri.
    Evet, mobil tarayıcıdan yapılabiliyor. Uygulama için de yakında diyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Burgan bankta bloke sorunu hiç yaşamadım, örneğin hesabında 100k var ise 100000/0,050506=1979962 adet FIL aldırır ve üç kuruş civarı boşta kalır güncel fiyatı ile..
    İng aynı işlemi yaptırmıyor. FİL için. Bin ve katı olarak aldırıyor. 3 bin 5 bin gibi. 5.999 tane alamıyorsunuz. 6.000 ya da 5.000 diye düzeltmeniz lazım

8.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    İng aynı işlemi yaptırmıyor. FİL için. Bin ve katı olarak aldırıyor. 3 bin 5 bin gibi. 5.999 tane alamıyorsunuz. 6.000 ya da 5.000 diye düzeltmeniz lazım
    fiba bankada da binin katları şeklinde alabiliyorsunuz. kendi bankası bile böyle yaparken burganda nasıl kuruşuna kadar alabiliyorsunuz?

Sayfa 280/1001 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •