Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 401 - 408 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. sayin admustafa

TZL fonu hala brut 20.50% 32 gunluk vadeliden iyidir demi?

2. OKT nin grafiğinde majör düzeltmeler olmaması iyi.... hafiften risk için alternatif olarak baktığım soldierget blackscribe'ın yönettiği crevice portfolio management'in değişken fonu da % 0.1168 getirmiş dün ( sttopajje düşülmemiş olarak )... emtia fonlarına yayılacağıma , borsanın bu seviyelerinden hikayesi olan / olma potansiyeli olan hisse biriktirmeye başlamak daha iyi olmaz mı yani ? emtia fonu = 6/ 7 risk ölçütü ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    sayin admustafa

TZL fonu hala brut 20.50% 32 gunluk vadeliden iyidir demi?
    Evet Sn.Shangil. Fakat mevduat faizlerinde dün artış başladı. Fonun getirilerini takip etmeye devam edin.

4.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    OKT nin grafiğinde majör düzeltmeler olmaması iyi.... hafiften risk için alternatif olarak baktığım soldierget blackscribe'ın yönettiği crevice portfolio management'in değişken fonu da % 0.1168 getirmiş dün ( sttopajje düşülmemiş olarak )... emtia fonlarına yayılacağıma , borsanın bu seviyelerinden hikayesi olan / olma potansiyeli olan hisse biriktirmeye başlamak daha iyi olmaz mı yani ? emtia fonu = 6/ 7 risk ölçütü ...
    Tefas linki alabilir miyim, bulamadım

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tefas linki alabilir miyim, bulamadım
    Sn. Hamzasutbıyık'a özel bir fon bu. Bende bakmıştım ilk yazdığında bulamadım öyle bir fon yok yada isim değiştirmeyi seviyor kendisi kimse almasın bu fonu diye başka bir isim veriyor fona

6. eskiden her evde bundan bir tane ufak boyundan olsun , mevcut idi arkadaşlar ... bi kurcalayın ...

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    eskiden her evde bundan bir tane ufak boyundan olsun , mevcut idi arkadaşlar ... bi kurcalayın ...

Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Alman'ların enigma şifrelerini çözmüyosunuz yahu . basit düşünün...
    ingilizce: . . . . Türkçe
    crevice
    soldier
    get
    black
    scribe

karşılıklarını yazınız

Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •