Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 409 - 416 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. çıkan harfleri 1453 ile çarpıp 1071 ekle , böl üçe al karekökünü ne çıktı ? MHP iktidar Devlet başgan.... haydi hayırlı olsun
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Alman'ların enigma şifrelerini çözmüyosunuz yahu . basit düşünün...
    ingilizce: . . . . Türkçe
    crevice
    soldier
    get
    black
    scribe

karşılıklarını yazınız
    Bu herhalde https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GPG

3.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Alman'ların enigma şifrelerini çözmüyosunuz yahu . basit düşünün...
    ingilizce: . . . . Türkçe
    crevice
    soldier
    get
    black
    scribe

karşılıklarını yazınız
    Burası Türkiye, Türkçe forum
    Sizce neden İngilizce halini yazalım o kısmı anlamadım :D

4. Türkçe' ye çevireceksiniz işte. ingilizce halini ben zaten yazıp işinizi kolaylaştırdım...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. Türkçe hali çok anlam çıkıyor çatlak asker portföy Yönetimi

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet Türkçe hali bu arkadaş baya yordu bizi ama

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Türkçe hali çok anlam çıkıyor çatlak asker portföy Yönetimi
    çatlak asker değil , yanlış tercüme ediyorsunuz. soldierget : soldier : asker askerin eş anlamısı ne er. soldierget deki get ne demek al demek....soldierget ne demek o zaman eral ... fonun yöneticisi soldierget blackscribe.... fon ise crevice portföy yönetiminin fonu...
    aracı kurumlar fonları portföy yönetimlerine devrettiler... tuhaf bir isim seçmişler bana göre bir aracı kurum ismi olarak ... birden çok anlamı olan bir isim ama tuhaf ....

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet Sn.Shangil. Fakat mevduat faizlerinde dün artış başladı. Fonun getirilerini takip etmeye devam edin.
    32 gun vadelide 22.50 oldu 2 puan asagidasin

Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •