Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 417 - 424 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bugun fıl in dusuk getirisinden dolayi yarisini satip hsbc hls aldim 200 kda 165 tl stopaj kesildi hls yi bugunku fiattan aldim bu durumda zararmi ettim.

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bugun fıl in dusuk getirisinden dolayi yarisini satip hsbc hls aldim 200 kda 165 tl stopaj kesildi hls yi bugunku fiattan aldim bu durumda zararmi ettim.
    Bende sattım, aslında zarar yok bir miktar bileşik oluyordu stopaj geç ödemekten dolayı.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende sattım, aslında zarar yok bir miktar bileşik oluyordu stopaj geç ödemekten dolayı.
    yarin fil yine dusuk gelirse kalanida satip komple hls ye gecicem 22.50 alti dusuk
    Fil e nazarmi deydi ne oldu anlamadim.1 siradaydi

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    yarin fil yine dusuk gelirse kalanida satip komple hls ye gecicem 22.50 alti dusuk
    Bende ANL ye geri döneceğim gibi bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    FIL'in mevduat dönüşlerinin büyük kısmı 15 Nisan'dan sonra gözüküyor. Bugünkü yenilenen mevduatlar 23 gibi orandan oldu büyük bir ihtimalle. Artış yarından itibaren hissedilebilir belki.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Anl ye geçtiniz mi yoksa başka fona mı geçtiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    Öğrenmek için soruyorum,
    örneğin 100 TL var yıllık %20 den mevduata yatırdım %15 stopaj kesintisi var 20x0,85=17 faiz toplam 117 TL oldu
    100 TL LİK FON aldım yıllık %20 getirisi oldu %10 stopaj var 20x0,90=18 getiri toplam 118 TL oldu.

hesabım doğrumudur?
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    sorun budur
    getiriler farkli en azi 4 puan
    vermiş olduğunuz cevabı anlayamadım

8. ALE ppf 24,16

Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız