Sayfa 593/1001 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Ben güncel veri sandım. İş bankasında bulamadım güncel veriyi. Siz nereden bakıyorsunuz acaba. Mutlaka önceden de sorulmuştur kusura bakmayın

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşçep'te fiyatlar oranlar kısmında yatırım fonları-altın kısmına tıklarsanız ilk sırada 801 nolu fonun alış ve satış fiyatlarını gösterir. Oradaki fiyat farkından hesaplamalısınız.

Ben hisse senedi al- sat yaparım genelde. Boşta kalan parayı da fonda değerlendiriyorum o yüzden bu 801 nolu fonda tutuyordum. Getirisi diğer fonlara göre biraz düşük kalmış galiba.Bugün osmanlı yatırım ile telefonda görüştüm işbankası hisse senedi al- sat komisyonları yüksek diye. Bizde de fon var dedi aylık%29 getiriyor dedi. İçinde hisse senedi vardır onun dedim yok dedi. Telefondan girdigim için pek inceleyemedim ama çoğu fonlarında hisse senedi görünüyor. Yarın gidip hesap açtıracagim bakalım detaylı bilgi almak lazım

Yaşamak direnmektir.

3.  Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Ben hisse senedi al- sat yaparım genelde. Boşta kalan parayı da fonda değerlendiriyorum o yüzden bu 801 nolu fonda tutuyordum. Getirisi diğer fonlara göre biraz düşük kalmış galiba.Bugün osmanlı yatırım ile telefonda görüştüm işbankası hisse senedi al- sat komisyonları yüksek diye. Bizde de fon var dedi aylık%29 getiriyor dedi. İçinde hisse senedi vardır onun dedim yok dedi. Telefondan girdigim için pek inceleyemedim ama çoğu fonlarında hisse senedi görünüyor. Yarın gidip hesap açtıracagim bakalım detaylı bilgi almak lazım

İş bankası nakit blokaj koyuyor sanırım hisse senedi işlemlerinde. Ordanda 2 gün kayıp oluşur size. Eğer işlem hacminiz yüksekse herhangi bir aracı kurumda işlem yaparsanız masraflarınız azalabiilir.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş bankası nakit blokaj koyuyor sanırım hisse senedi işlemlerinde. Ordanda 2 gün kayıp oluşur size. Eğer işlem hacminiz yüksekse herhangi bir aracı kurumda işlem yaparsanız masraflarınız azalabiilir.
    Genelde 2 gün blokaj oluyor. Bazen de ilginçtir olmuyor. Bugün mesela 2 defa hisse aldım sattım ama 801 fonu aldım normalde cuma günü almama izin vermesi lazımdı. Komisyon oranları işlem hacmi az olsa da isbankasina oranla çok düşük kalıyor. İşlem hacmi arttıkça komisyon da giderek düşüyor. İşbankasından 2senede sadece 1 defa dusurtebildim komisyon oranımı ve hala çok yüksek. Düşürmezseniz sizinle çalışmam demiştim artık taşıma zamanı. Fonu heryerden alırım nasılsa. İlgin için teşekkürler dostum iyi geceler

Yaşamak direnmektir.

5. Kiraz hesap 23.5 e inecek bugün yeni müşteri için

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Kiraz hesap 23.5 e inecek bugün yeni müşteri için

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sanki cok musterisi var da birde indiriyorlar alla alla

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sanki cok musterisi var da birde indiriyorlar alla alla
    Vovla geç...

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Vovla geç...