Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. GPG ve TCD'ye bu kadar rağbet olunca biraz geride durmaya karar verdim,
    Bir süre gözlem iyi olacak
    Yeni girişler yoğunlaşınca beklenmedik düşüşler olabiliyor

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    KRF Döviz ağırlıklı yabancı borçlanma araçları içeriyor. Son fon dağılımda Arjantin Eurobond'larından portföyünün %2-3 gibi bir miktar vardı. Hedge pozisyonlarıyla getiri miktarını biraz daha arttıyorlar sanırım.
    KRF İÇİN http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Portf...imFonlari/MKYF SAYFASINDA %49.79 ORANINDA DÖVİZE ÖDEMELİ TAHVİL KISMINI BULAMADIM. YANİ BU SAYFADAKİ ORAN %100 E TAMAMLANMIYOR.
    TEFASTA BU ORAN GÖSTERİLMİŞ İLĞİNÇ GELDİ.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    KRF Döviz ağırlıklı yabancı borçlanma araçları içeriyor. Son fon dağılımda Arjantin Eurobond'larından portföyünün %2-3 gibi bir miktar vardı. Hedge pozisyonlarıyla getiri miktarını biraz daha arttıyorlar sanırım.
    Sağ olun.. Küçük bir miktar uzun vadeli alacağım, zarar getirmez.. Her şeye rağmen 4 aydır olduğu gibi benim amiral gemi OKT

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    KRF İÇİN http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Portf...imFonlari/MKYF SAYFASINDA %49.79 ORANINDA DÖVİZE ÖDEMELİ TAHVİL KISMINI BULAMADIM. YANİ BU SAYFADAKİ ORAN %100 E TAMAMLANMIYOR.
    TEFASTA BU ORAN GÖSTERİLMİŞ İLĞİNÇ GELDİ.
    Genelde ben aylık yayınlanan portföy dağılım raporlarını kontrol ediyorum. Daha ayrıntılı içeriğe ulaşabiliyorsunuz dağılım raporundan. Yüzde dağılım oranlarında ay içerisinde çok fazla giriş olmadıysa fona fazla değişiklik olmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG ve TCD'ye bu kadar rağbet olunca biraz geride durmaya karar verdim,
    Bir süre gözlem iyi olacak
    Yeni girişler yoğunlaşınca beklenmedik düşüşler olabiliyor
    Hazirandan bu yana GPG'nin fon toplam değeri 13 milyondan 31 milyona yükselmiş

6.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Aslında kira katilimlarda yfv'den sonra 2. Sıradaki zpg de iyi getirecekmiş ama ayın 16'sinda her ne olduysa bir kez eksi getirisi olmuş, -25%. O da bütün ortalamayı aşağı çekmiş. ilginç geldi.
    Tefasta işlem görse portföyü çeşitlendirmek adına güzel olurmuş. Ben de yfv emri girdim bakalım, getiride düşüş olacak mı

7.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Tefasta işlem görse portföyü çeşitlendirmek adına güzel olurmuş. Ben de yfv emri girdim bakalım, getiride düşüş olacak mı

Evet cesitlendirme adına bence de iyi olurdu.

Her ne kadar neye göre artıp azaldıkarını tam anlasilmasa da ( ben anlamadım en azından ) yfv iyi görünüyor. Bakalım Ağustos Eylül nasıl olacak, tekneye binmis olduk bakalım. : )

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dün takasbanktaki iletişim bilgilerinden fon hakkında bilgi almak istediğime dair mail attım ve kısa sürede bana döndüler. bu fonun diğer fonlar gibi borsa yükselirken yükselip düşerken de kaybettiren fonlar gibi olmadığını, türkiyedeki hisse fonlarının güzel yönetilmediğini ve kendilerinin avrupadaki fonlar gibi profosyonel ve aktif olarak çalıştıklarını anlattı. geçmişteki performansın kesin ölçü olmasa da ileriye dönük ışık tutacağını ve ülkemizde bu şekilde aktif ve profosyonel yönetilen başka bir fonun olduğunu zannetmediklerini söyledi.
    Fon hangisiydi bulamiyorum yukarıda.T ile basliyordu galiba

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •