Sayfa 835/1001 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Yfv sessiz yoluna devam ediyor.Oranlar gayet iyi.Tcd tefaşta eksi gösteriyor durum nedir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tcd mk %-189.(yeni fiyat 1,282577)

2. ist mk %21.18

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bankaci ustadim gunaydin
    Bu gpg de satis valorune 2 diyor
    Benmi yanlis okuyorum
    Myfinans ustad 1 demisti sanki
    TCD için 1 dedi üstadım. GPG'de valör 2.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD için 1 dedi üstadım. GPG'de valör 2.
    Olmadi bu
    Ben bugun mk 1000 i gorup kacacaktim 😃😃😃

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Olmadi bu
    Ben bugun mk 1000 i gorup kacacaktim ������
    TCD'yi şimdi satın yarın hesapta Gpg için Pazartesiyi bekleyeceksiniz

6. arkadaşlar, TCD ve GPG fonlarından orta vadeli olarak almak istiyorum. fon yapılarını da göz önünde bulundurduğumuzda hangisi daha riskli? getirisi fazla olduğuna göre TCD daha risklidir diye düşündüm ama yanılıyor muyum? özellikle borsada sert düşüşler olduğunda şu anki pembe tablo terse dönebilir mi TCD'de? GPG açıklamalarında hisse oranının 0 ila 35 arasında olabileceği yazıyor. TCD fonunda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla hisse oranları daha yüksek olabiliyor. günlük düşünmüyorum ama aylık oranlarda en azından mevduğat üzeri güzel getiriler hedefliyorum. yani getiriler biraz daha istikrarlı olsun istiyorum. bu düşüncelerim doğrultusunda hangisini almam daha doğru olur? ya da dörtte bir TCD, geri kalanı ile de GPG gibi sepet mi yapmam daha doğru olur? ytd olmadan sizlerle istişare etmek istedim, teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD'yi şimdi satın yarın hesapta Gpg için Pazartesiyi bekleyeceksiniz
    Satamamki bugun 😃😃
    Dun aldim ya
    Daha oglenden sonra hesaba gelecek

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, TCD ve GPG fonlarından orta vadeli olarak almak istiyorum. fon yapılarını da göz önünde bulundurduğumuzda hangisi daha riskli? getirisi fazla olduğuna göre TCD daha risklidir diye düşündüm ama yanılıyor muyum? özellikle borsada sert düşüşler olduğunda şu anki pembe tablo terse dönebilir mi TCD'de? GPG açıklamalarında hisse oranının 0 ila 35 arasında olabileceği yazıyor. TCD fonunda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla hisse oranları daha yüksek olabiliyor. günlük düşünmüyorum ama aylık oranlarda en azından mevduğat üzeri güzel getiriler hedefliyorum. yani getiriler biraz daha istikrarlı olsun istiyorum. bu düşüncelerim doğrultusunda hangisini almam daha doğru olur? ya da dörtte bir TCD, geri kalanı ile de GPG gibi sepet mi yapmam daha doğru olur? ytd olmadan sizlerle istişare etmek istedim, teşekkürler.
    Ustad bunu once kendinize sorunuz
    Getiri risk fazlaysa getiri fazlada olabilir goturusude olabilir
    Bunu goze aliyorsaniz girin
    Ben her ikisine de girdim
    Yoksa isbankasinda vadeli hesaba atip ayda yuzde 10 da alabilirdim 😃😃😃
    Risk sifir

Sayfa 835/1001 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız