Sayfa 842/1001 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Teşekkürler sizede bol kazançlar Sn.Blackhawk48 değişken fonlarda biraz daha uzun bir zaman baz alıp bakmak gerekecek öyle gözüküyor.
    bu gün değişken fonların getirilerine baktım da, gerçekten de konuştuğumuz 2 fonun dışında pek alternatif yok. bu da ülkemizdeki yatırım fonlarının çok ta iyi yönetilmediği gerçeğini gösteriyor. benim tercihim de kafamın rahat olmasını istediğimden gpg. bol kazançlar dilerim.

2. ERAL BEY gpg için borsa payını hedge ederken bunu sadece vadelide piyasada yapıyormuş.
    varant ve opsiyon da pozisyon almıyor.
    pair trade ile gün içi pozisyon alıyormuş.
    hisse seçimini gizlilik gereği açıklamıyor.
    anladığım bu fon bist yukarı giderken bizi ihya edecek bist düşerken de repo da parayı tutarak zararı minumuma indirecek.

3.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    ERAL BEY gpg için borsa payını hedge ederken bunu sadece vadelide piyasada yapıyormuş.
    varant ve opsiyon da pozisyon almıyor.
    pair trade ile gün içi pozisyon alıyormuş.
    hisse seçimini gizlilik gereği açıklamıyor.
    anladığım bu fon bist yukarı giderken bizi ihya edecek bist düşerken de repo da parayı tutarak zararı minumuma indirecek.
    Pek anlam veremedim neye göre seçiyor hisse senetlerini GYO ağırlıklıydı son dağılım raporu.

4. Bu hisseleri sectiyse ilginç bir portföy olmuş, bazı senetler bende de var.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bu gün değişken fonların getirilerine baktım da, gerçekten de konuştuğumuz 2 fonun dışında pek alternatif yok. bu da ülkemizdeki yatırım fonlarının çok ta iyi yönetilmediği gerçeğini gösteriyor. benim tercihim de kafamın rahat olmasını istediğimden gpg. bol kazançlar dilerim.
    Teşekkürler sizede bol kazançlar Sn.hayrani. Dönem dönem başka fonlarda olacaktır mutlaka bulmaya çalışacağız onlarıda

6.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Bu hisseleri sectiyse ilginç bir portföy olmuş, bazı senetler bende de var.
    Bende bir tanesi var sadece oda dibini ne zaman bulacak bekliyorum. Daha bulamadı düştükçe düşüyor maşallah

7. Ekgyo tlman golts yanlış seçim olmuş gibi portfoyde

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Ekgyo tlman golts yanlış seçim olmuş gibi portfoyde
    Bunlara nereden bakiyorsunuz ciger

Sayfa 842/1001 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz