Sayfa 857/1001 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    GPG endeks yukselmediginde genelde ya eksi ya da yatay sembolik getiriyor. Eral bey'in biraz daha çalışması gerekiyor.
    Dun eksi getirecek demistiniz ustad kac getirdi

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dun eksi getirecek demistiniz ustad kac getirdi
    GPG çok birşey getirmedi, TCD eksi getirir dedim evet ama o sıralarda endekste sert satışlar vardı. Sonrasında Tekrar endeks toparladı ve kayıpların çok sert olmayabilecegini yazmıştım. TCD nin bugünkü getirisi biraz sürpriz oldu diyebilirim. Ben de artiya geçtim

ben hesap yaptım hafta başı 100k ile tcd fon mu alınca çok kazanır yoksa eregli alsamıydım daha fazla kazanacaktım sonuç benim tahmin ettiğim gibi eregl daha çok kazandırdı tabi bu hesaplama bu haftaya ait.

4.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    ben hesap yaptım hafta başı 100k ile tcd fon mu alınca çok kazanır yoksa eregli alsamıydım daha fazla kazanacaktım sonuç benim tahmin ettiğim gibi eregl daha çok kazandırdı tabi bu hesaplama bu haftaya ait.
    Birde ay başından hesaplayın

5.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Bist 70 bine falan düşmez. Bi dusuremediler yıllarca 70 bine... bist şu anda bile çok ucuz ama bu fiyatlamanin da sebepleri var.
    ben düşeceğini beklediğimden değil de, olur da Allah vermesin içeride oluşacak bir siyasi sıkıntı ve bunların ekonomiye yansıması benzeri veya dünya çapında bir resesyon ve genel bir borsa düşüşü gibi sıkıntılar sebebiyle bir düşüş olursa diye merak ediyorum. yani bu fon, şartlara göre hisse artırdığı gibi döviz, altın vs. farklı pozisyonları da artırabiliyor mu? merakım bu yönde.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Birde ay başından hesaplayın
    ben zaten trader kısa vadeciyim bir hafta dan fazla durmaz param bir yerde(mevduat hariç)

7.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    ben zaten trader kısa vadeciyim bir hafta dan fazla durmaz param bir yerde(mevduat hariç)
    O zaman hafta başına gitmeye hiç gerek yok sabah alıp şimdi satsanız bile yeterli 2.5 saatte 1 aylık GPG kazancı cepteydi

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ben düşeceğini beklediğimden değil de, olur da Allah vermesin içeride oluşacak bir siyasi sıkıntı ve bunların ekonomiye yansıması benzeri veya dünya çapında bir resesyon ve genel bir borsa düşüşü gibi sıkıntılar sebebiyle bir düşüş olursa diye merak ediyorum. yani bu fon, şartlara göre hisse artırdığı gibi döviz, altın vs. farklı pozisyonları da artırabiliyor mu? merakım bu yönde.
    Daha önceki yıllardaki dağılım raporlarına bakıp neler yapmış görülebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz sn. hayrani. Tefastan Tarihsel veriler kısmında portföyde ne tür değişimler olmuş onuda inceleyebilirsiniz.

Sayfa 857/1001 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •