Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, cuma günü Veysel beyle olan diyaloğumu özetlerken yazmıştım ama tekrardan yazayım ki bu fonu en az 6 ay boyunca bu paraya ihtiyaç duymayacak müşterilere önerdiklerini, 2 veya 3 ay sonra lazım olabilecek parayla dahi bu fonu almamayı tavsiye edip kısa zamanda ihtiyaç duyulabilecek paraların en uygun likit fonlarda değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. yine o gün de yazdım, her ne olursa olsun, her ne söylenirse söylensin, paralarımızın tamamıyla hiç bir enstromana yatırım yapmayalım. bu fona girerken de temkini kesinlikle elden bırakmayalım. paranın zor kazanılıp kolay kaybedildiğini asla aklımızdan çıkarmayalım. asla ytd.
    Ustad veysel bey 6 ay sonunda mk kaci vaaddediyor?

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bence düşmez.Düşerken satıp başka yere geçmeyi becerebilirse tabi.
    Ayrıca TCD sadece hisseden ibaret değil.
    kesin olmamakla birlikte bu tür fonlar, kendilerini sadece bir hisseye odaklayamazlar, üstatlar daha iyi bileceklerdir ama olası spekülasyonları falan önlemek için bu işlerin kuralları vardır diye düşünüyorum. ayrıca mantıken de bir fonun kaderi, tek bir hisseye bağlanamaz. oldu ki bu günden itibaren yoğun satışlar başladı, ne olacak o zaman? böyle bir hatayı profosyonellerin yapacağını düşünmüyorum. zaten belli dönemlerde bu fonun da eksi yazacağını Veysel bey de söylüyor. ama en az 6 ay ve üzeri vadelerde düşünürseniz Allah'ın izniyle sizlere mahcup olmayacağımızı düşünüyoruz diyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Black ustad bugun ne yapar sizce??
    Dolarin heryeri ayri oynuyor
    Şu anda bunu kestirebilmek çok zor, USD Gece sığ piyasada sert hareket etti ama şu anda sakin. Piyasa bir açılsın görelim.

4. aslında cuma günü ben bu konudan bahsedipp gpg'nin böyle bir sayfasının olduğundan ve kendilerinin de açmalarının tanıtım için güzel olacağından bahsettim. böyle bir şeyi ilk defa duyduğunu ve pazarlama bölümüyle ve hukuk departmanlarıyla özellikle hukuksal açıdan bir sorun olup olmayacağının araştırılması gerektiğini ve sorun olmayacaksa güzel bir öneri olduğunu söyledi.

5. arkadaşlar, veysel beyin söylediği, fonun düştüğü günler de olacaktır, borsa düştüğü halde artı yazdığı günler de olacaktır. lütfen her ne olursa olsun dikkatli olalım. yazdıklarım yüzünden kimsenin bir kuruş dahi para kaybetmesini istemem. bu fon, sonuçta risk seviyesi değerlendirmesinde yüzde 50'den fazla puan almış, yani riskli yatırımların ağırlığını artırmayı göze alanlar için geçerlidir. ytd.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, veysel beyin söylediği, fonun düştüğü günler de olacaktır, borsa düştüğü halde artı yazdığı günler de olacaktır. lütfen her ne olursa olsun dikkatli olalım. yazdıklarım yüzünden kimsenin bir kuruş dahi para kaybetmesini istemem. bu fon, sonuçta risk seviyesi değerlendirmesinde yüzde 50'den fazla puan almış, yani riskli yatırımların ağırlığını artırmayı göze alanlar için geçerlidir. ytd.
    Ustadim soruma cevap alamadim
    Hic sordunuzmu veysel bey 6 ay sonunda ne getiri soyluyor

Webster dan devrim gibi bir hizmet

Vakif vk6 ve vk11 alan dostlar getiriyi merak ediyorsa

Aksam 18 de bu linke tiklayarak bakabilirler...fiyatlar o saatte guncellenir...

https://subesizbankacilik.vakifbank....tirimFonu.aspx

8.  Alıntı Originally Posted by webster Yazıyı Oku
    webster dan devrim gibi bir hizmet

vakif vk6 ve vk11 alan dostlar getiriyi merak ediyorsa

aksam 18 de bu linke tiklayarak bakabilirler...fiyatlar o saatte guncellenir...

https://subesizbankacilik.vakifbank....tirimfonu.aspx
    tcd - tacirler portföy değişken fon 1.314398

Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •