Sayfa 938/1001 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Umarım kısa sürede atağa geçer sn admustafa, hergün artırıyorum portfoydeki oranı
    TCD gibi bir getiri beklememek gerekiyor şu an da iyi gidiyor bence . Bende MK 30 üzeri gidiyor şu an.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Okt ye burun kıvırmayıp hala tutanlara gelsin, 34,79 mk
    teşekkürler paylaşım için. sormuyordum her gün sormak ayıp olur diye.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    5-4-1 oynuyorlarmış, öyle diyorlardı evvelsi gün.Defans sağlam yani
    TCD 1-10 oynuyor galiba
    Ne kadar devam edecek önemli olan bu

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Avantaj oluşmuyor. Aynı işlemi bankadaki KMH hesabından yapmak gibi bir şey. Avantaj, rekabet kurallarına aykırı bir tanımdır. Piyasadaki hiç bir kurum bir diğerine göre (aynı işlemi yapmasına bağlı olarak) avantajlı olamaz.
    Aynı işlemi bankanın KMH hesabıyla yapmak isterseniz nakit bloke istediği için emri verdiğiniz anda hesabınız eksiye düşecektir. Bunun içinde 1 günlük KMH faizi ödemek zorunda kalacaksınız. Bankasına göre %4, %8, %12 gibi oranlarla günlük repo ile nemalandırma kısmına girmiyorum bile.

5.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Sulo bey biliyorum konu çok çok uzundur kesin. Bilmedigim icin sormak istedim. Rica etsem Sadece 2 3 cümle ile viopun bu fonla ilgisini yazabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler
    Kira sertifikaları dolaylı olarak faiz ve borçlanma araçlarından etkilenirler. Faizsiz vs gibi deniyor ama o kısım öyle değil. Net olan budur.
    Benim düşüncem olan kısım ise kiralanan varlık ve hakları tam bilemediğimiz için viop vade kapanışlarında kontratlarda ters yönde hareketler olabileceğinden bu fonun getirisine de dolay etkisi olabilir. Tamamen kendi düşüncem varsayımım herhangi bir somut veriye dayanmamaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Aynı işlemi bankanın KMH hesabıyla yapmak isterseniz nakit bloke istediği için emri verdiğiniz anda hesabınız eksiye düşecektir. Bunun içinde 1 günlük KMH faizi ödemek zorunda kalacaksınız. Bankasına göre %4, %8, %12 gibi oranlarla günlük repo ile nemalandırma kısmına girmiyorum bile.
    Peki aracı kurumlardan biraz para çekmek istedik EFT ücreti almayan aracı kurum var mı? Benim çalıştıklarım hep alıyorlardı.

7.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Peki aracı kurumlardan biraz para çekmek istedik EFT ücreti almayan aracı kurum var mı? Benim çalıştıklarım hep alıyorlardı.
    Bir önceki çalıştığım kurumda alınmıyordu. Şu an çalıştığım kurumda 1 TL havale 2 TL EFT ücreti var. Yani almayanlarda mevcut.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Okt ye burun kıvırmayıp hala tutanlara gelsin, 34,79 mk
    😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

Sayfa 938/1001 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •