Sayfa 940/1001 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Tacirler Menkul Kıymetler isimli aracı kurum, yanlış hatırlamıyorsam, 1000 TL üstü para transferleri ücretsiz olduğunu biliyorum.

Ayrıca ucuz, daha farklı avantajları olan bir aracı kurum biliyorsanız yazınız. Bu sayede daha iyi kurumlar ile çalışma fırsatı elde ederiz.

2.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Tacirler Menkul Kıymetler isimli aracı kurum, yanlış hatırlamıyorsam, 1000 TL üstü para transferleri ücretsiz olduğunu biliyorum.

Ayrıca ucuz, daha farklı avantajları olan bir aracı kurum biliyorsanız yazınız. Bu sayede daha iyi kurumlar ile çalışma fırsatı elde ederiz.
    Tacirlerde öyle bir limit ben de hatırlıyorum. Ama Tacirler de yasadigim en buyuk sorun paranın otomatik hesaba gecmemesi. Manuel kontrol ediyorlar, ufak meblağları görmezden geliyorlar gibime gelmişti benim. Mesela Osmanlı Menkul de havale açıklama kısmına hesap numaranızı yazınca para otomatik aracı kurum hesabına geçiyor. Arayıp kimseyle muhatap olmanıza gerek yok. 1 TL de olsa 100000 tl de olsa muamele aynı.

3.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Tacirlerde öyle bir limit ben de hatırlıyorum. Ama Tacirler de yasadigim en buyuk sorun paranın otomatik hesaba gecmemesi. Manuel kontrol ediyorlar, ufak meblağları görmezden geliyorlar gibime gelmişti benim. Mesela Osmanlı Menkul de havale açıklama kısmına hesap numaranızı yazınca para otomatik aracı kurum hesabına geçiyor. Arayıp kimseyle muhatap olmanıza gerek yok. 1 TL de olsa 100000 tl de olsa muamele aynı.
    Tacirler hesabıma para atarken hesaba geçmemesi sorunuyla ilk başlarda , sizin gibi, karşılaştım. Fakat para gönderirken açıklama kısmına Tacir hesap numaranız ile adınızı ve soyadınızı yazarsanız otomatikman Tacirler hesabınıza para geçer.

İlk başlarda MKK ücretini tahsil etmezdi ama sonradan tahsil etmeye başladı. MKK Komisyonunu tahsil etmeyen bildiğiniz aracı kurum var mı ?

4.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Benim bildiklerim hisse işlemleri için
    10 binde
    Global yatırım 4
    Osmanlı yatırım 4,5
    Gedik 5
    Tacirler 7,5
    A1 capitial hacime göre

A1 capitial eft ücretsiz
    Tabi bazıları hacime göre daha düşük verebilir örnek deniz yatırım on binde 1 ama 1m hacim ister

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Benim bildiklerim hisse işlemleri için
    10 binde
    Global yatırım 4
    Osmanlı yatırım 4,5
    Gedik 5
    Tacirler 7,5
    Tabi bazıları hacme göre daha düşük verebilir örnek deniz yatırım on binde 1 ama 1m hacim ister
    İlginiz için teşekkür ederim.
    Yazdığınız kurumlar hakkında araştırmalar yapacağım. Avantajı öne çıkan kurum olursa orda hesap bile açabilirim.
    Para harcarken ek masraflar( ÖR: Poşet için ödediğimiz ücret zoruma gitmez ) yapmayı kabuk edebilirim ancak yatırım yaparken ek masraflardan hiç haz etmiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    İlginiz için teşekkür ederim.
    Yazdığınız kurumlar hakkında araştırmalar yapacağım. Avantajı öne çıkan kurum olursa orda hesap bile açabilirim.
    Para harcarken ek masraflar( ÖR: Poşet için ödediğimiz ücret zoruma gitmez ) yapmayı kabuk edebilirim ancak yatırım yaparken ek masraflardan hiç haz etmiyorum.
    Bende sevmem hele hesap açılış ücreti alan aracı kurumlardan uzak durun.
    Birde bakım ücreti alanlardan mkk dışında.
    Sanki yağını suyunu değiştiriyor kağıtların

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende sevmem hele hesap açılış ücreti alan aracı kurumlardan uzak durun.
    Birde bakım ücreti alanlardan mkk dışında.
    Sanki yağını suyunu değiştiriyor kağıtların
    gedik yatırım mkk saklama ücreti olarak aylık 45 lira civarında kesinti yapıyor
    birde dediğiniz gibi mkk bakım ücreti adı altında 1.5 lira alıyor

8. ist mk %21.10
    okt mk %34.78
    gpg mk %31.96
    yfv mk %9.08

Sayfa 940/1001 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz