Sayfa 968/1001 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kısa vadeli faizler yükselmeden nasıl ekside oluyor ki?
    İçinde ne patladı acaba.
    Fiyatını da müsait olduğunda paylaşırsanız sevinirim.
    Kısa vadeli borçlanma fonlarından iş bankası fonu net 14,63% getirmiş.
    ist mkk verileri güncel değil pazartesi görebiliriz ancak,şimdi baktım fon tutarımda azalma ya da artma yok,fondan fona değişiyor mkk verisi,tahminim yine 20-22 arası bir şey getirecektir ist.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sulo tcd fiyat görünmüyor mu?
    Tacirleri aradim dun
    Dedim tum fonlar aksam 6dan sonra belli oluyor siz neden vermiyorsunuz
    Enazindan twitter gibi biryerde paylasabilirsiniz
    Bana soylenen su
    Bizim pozisyonumuz gece boyu hatta oburgun sabah bile degisip degerleniyor
    Net bir deger cikmadigi icin paylasamiyoruz
    Sabahlari dahi degerin degismesinin sebebi buymus.
    En saglam deger sonraki is gunu saat 10.30 dan sonraki degerdir dedi.

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    ist mkk verileri güncel değil pazartesi görebiliriz ancak,şimdi baktım fon tutarımda azalma ya da artma yok,fondan fona değişiyor mkk verisi,tahminim yine 20-22 arası bir şey getirecektir ist.
    Haftanın son işlem günü bono ve tahviller değer kazanırken eksi yazması için fon yöneticisinin içinden bir miktar alıp tatile çıkması gerek gibi gelmişti
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun forumdaşlar

5. Ağustos ayıda bitti fon maceramız son hızla devam ediyor PPF, ÖST içeren fonlar, Tahvil fonları derken katılım ve değişken fonlar girdi sanırım Ağustos ayında portföylere Sırada hisse yoğun fonlar mı var acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ağustos ayıda bitti fon maceramız son hızla devam ediyor PPF, ÖST içeren fonlar, Tahvil fonları derken katılım ve değişken fonlar girdi sanırım Ağustos ayında portföylere Sırada hisse yoğun fonlar mı var acaba ?
    Ben altin fonlarindan umutluyum aylik getirileri yuksek olsada 3 aylik 6 aylik hele hele yillik getirileri cok zayif kaldi

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ağustos ayıda bitti fon maceramız son hızla devam ediyor PPF, ÖST içeren fonlar, Tahvil fonları derken katılım ve değişken fonlar girdi sanırım Ağustos ayında portföylere Sırada hisse yoğun fonlar mı var acaba ?
    Olabilir. Eylül ayında hisse senedi piyasalarında yukarı hareket bekliyorum kendi adıma. Yurtdısı hisse tutan fonlar da iyi getiri sağlayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Ben altin fonlarindan umutluyum aylik getirileri yuksek olsada 3 aylik 6 aylik hele hele yillik getirileri cok zayif kaldi
    Yıllık bazda en büyük uyumsuzluk kur bazlı geçen sene 1200 dolar olan ons altın ve 6.43 olan USD/TL şuan 1540 ons kurdaki 5.84 USD/TL li seviyeler bu uyumsuzluk sebebi. Ons bazında altında 2000'li seviyeler konuşulmaya başlandı buda altının hala yolu olduğunu gösteriyor.

Sayfa 968/1001 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •