Sayfa 821/1001 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayrını görün bol kazançlar çok agresif bir giriş olmuş
    Ustadim
    Dusus olsa bile mutlaka ortalama ile yuksek kapatacaktir diye dusundum. Excelimi yaparim beklerim 😃

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    yfv mk %27,36
    YFV de faiz yok. Güzel...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    GPG alıyorum...
    Kısmet...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba. bu başlıkta yeni olduğumdan ve bundan sonra da buralarda olacağımdan kısaca kendimden bahsetmek istedim. ben görme engelliyim ve 2013 ile 2019 ocak arasında sadece aselsana yatırım yaptım ve tahmin ettiğiniz gibi 2017 kasım facihasını yaşadım. o dönem her yıl aselsanda kazandığımdan hisse senedi gibi değil de, sanki gram altın gibi görürdüm aselsanı. sonuçta savaş ta çıksa düşmeyecek sağlam hisse imajı vardı. nihayet yılbaşı gibi umudumu keserek 24'lü seviyelerden aselsana veda ettim. tek tesellim ise önceki yıllardan ve maaşlardan düşük seviyelerden de almış olmamdı. yoksa ocağıma incir ağacını dikmiş olacaktım. şimdilerde ise uzun vade hisse yatırımcılığına bakış açım değişti. borsada trentleri yakalayıp orta vadeli yükselişlere katılırsanız para kazanıyorsunuz. körü körüne uzun vadeciyim demek, ülkemizde iş değil. bu konuda güzel örnekler var diyebilirsiniz, ama bunlar istisnalardır ve istisnalar da kaideyi malesef bozmuyor. diğer yandan ülkemizdeki yatırım fonları da çok iyi yönetilmiyor. özellikle de hisse fonları. borsa düşerken düşüp yükselirken de yükseliyor. para piyasası fonlarında dahi farklı farklı getiriler oluyor. bu noktada tefaşın devreye alınması mükemmel bir hizmet oldu. eskiden olsa hep çalıştığımız bankanın fonlarına mahkum olurduk. son günlerde bu başlığı sık ziyaret ediyorum. çünkü yatırımlarımızı avrupalıların yaptığı gibi fonlar aracılığıyla yapmamız gerektiğini düşünüyorum. işte bu noktada bu sayfanın güzelliği devreye giriyor. birbirimizi her ne kadar tanımasak ta burada paylaşım yapıyoruz. türlerine göre en uygun fonları bularak bilgilendirme sağlıyoruz. fonların iyi yönetilmediği bir ortamda en doğruyu bulmak adına bu tür formlar çok önemli. bu vesileyle herkese bol kazançlar dilerim, selam ve sevgilerimle.
    Hoş geldin arkadaş.
    Biz de çok bilmiyoruz bu işi.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    GPG alıyorum...
    Kısmet...
    Al ustad icime dogdu bugun 100 yapacak😃
    Ama biz yarinki 200 den faydalanacagiz 😃
    Vakiftan alin mutlaka vk6 da nemalandiriyor
    Enaz 20 fiks

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    YFV de faiz yok. Güzel...
    faiz yok derken stopaj mı yok anlayamadım.

7. Halkbank "Dövizden TL'ye Dönüşüm Mevduat Hesabı" geliştirdiğini duyurdu 21.08.2019 10:43
    Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Mevduat sahiplerine avantajlı ürünler sunmayı sürdüren Halkbank, hesabındaki dövizini satarak tasarruflarını Türk Lirası olarak değerlendirmek isteyen müşterilerine "Dövizden TL'ye Dönüşüm Mevduat Hesabı" geliştirdiğini duyurdu. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Yeni ürünümüzün, Türk Lirası'na geçişleri hızlandıracağına inanıyoruz" dedi.

Halkbank'ın yeni ürünü "Dövizden TL'ye Dönüşüm Mevduat Hesabı", Dolar ve Euro cinsinden birikimlerini kazançlı bir yatırım aracı olarak Türk Lirası mevduatında değerlendirmek isteyenlere özel ayrıcalıklar sunuyor. Hesap açılış alt limitinin 500 TL olduğu ürün kapsamında hesabındaki dövizini satarak dövizden Türk Lirası'na geçenlere, belirlenen vade aralıklarına göre yüzde 0.95 ile yüzde 1.10 arasında ilave marj uygulanıyor.

Kurdaki dalgalanmanın azaldığı ve Türk Lirası'nın değer kazandığı bir dönemde, geliştirdikleri yenilikçi mevduat ürünlerine olan ilginin her geçen gün arttığına dikkat çeken Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan:

"Gelişmiş ülkelerde parasal sıkılaştırmanın son bulmaya başlaması, uluslararası yatırım iklimini biraz daha yumuşattı. Bu süreçte, ülkemizde hayata geçirilen ekonomik uygulamaların başarıya ulaşması da piyasalara güven verdi. Bu koşullar altında, gelecek dönemde Türk Lirası varlıkların değer kazanmasına yönelik beklentilerin de yükselmesiyle birlikte Türk Lirası'nı destekleyecek yeni ürünlerin oluşturulması gerekiyordu. Bu ihtiyacı karşılamak üzere hazırlanan yeni ürünümüzün, daha önce dövize yönelen müşterilerimizin Türk Lirası gibi kazançlı yatırımlara geçişini hızlandıracağına inanıyoruz." dedi.

8. Kampanyaya bak çay demle

Sayfa 821/1001 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •