Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. FIL 24.29 MK oranımız , bende kalmadı ama kimse paylaşmamış diye paylaşayım dedim .

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad etkimi gordunuz degil mi? Bugun 10k dolar aldim dolar coktu.
    IGL alayim dedim ingmobil gitti
    FIL alayim dedim saat gitti...
    Anl ve fil deki dususte de etkim oldugunu dusunuyorum
    Ters indikatörsünüz valla hocam

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Satarkende T+1 var

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Okt lerimi henüz satmadım hiç ama satarken T+1 olmasında sadece ertesi gün hesabımıza geçmesi değil mi konu? Yani bugün 13:00e kdr satış emri verseydim yarın sabah bugünkü kazancı(diyelim ki %27 getirdi) ile hesabımıza yatmıyor mu?

4. Alırken de Burgan gecelik repoda değerlendirmişti yani kayıp olmadı ama oranı mevduat kdr yüksek değildi, bazı bankalar kendi ppf sinde değerlendirdiği için onlardan alım yapmak daha mantıklı olabilir T+1 fonları ama orta vadede çok fark yaratmaz, Okt orta vadeli bi Borçlanma aracı fonu çünkü

5. İş bankası TI1 (801)oran 24.17....

6.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Okt lerimi henüz satmadım hiç ama satarken T+1 olmasında sadece ertesi gün hesabımıza geçmesi değil mi konu? Yani bugün 13:00e kdr satış emri verseydim yarın sabah bugünkü kazancı(diyelim ki %27 getirdi) ile hesabımıza yatmıyor mu?
    Satış bedelinin satış emri verdiğiniz gün değil 1 iş günü sonra geçmesi T+1 oluyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Satış bedelinin satış emri verdiğiniz gün değil 1 iş günü sonra geçmesi T+1 oluyor.

Onu biliyorum mustafa hocam ama mesela bankalar mevduatta para 17:00 den sonra gelirse valör uyguluyor çoğu zaman ve bir günlük faiz kazancından oluyoruz, Okt de bu şekilde bir kayıp olmuyor sanırım demek istedim

8.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    FIL 24.29 MK oranımız , bende kalmadı ama kimse paylaşmamış diye paylaşayım dedim .
    Çok teşekkürler oran için. 3-4 gündür geriledi 0.70 puan civarı. Bakalım ne olacak.

cepteteb ve enpara ile karşılaştırıyorum ben genelde. Onların gerisine düşmedikçe benim için yeterli.

Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •