Special Days Image
Sayfa 595/1001 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    İST fonu hangisi kodu bulamadım ?
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=IST

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, IST fonu da FIL gibi valörsüz mü işlem görüyor. FIL den IST fonuna aynı gün geçiş yapılabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, IST fonu da FIL gibi valörsüz mü işlem görüyor. FIL den IST fonuna aynı gün geçiş yapılabilir mi?
    aynı durumdayım farklı banka kullandığım için fili satınca 14.00 te hesaba geçiyor,ist için o gün geçmiş oluyor,ertesi gün alınabilir t+1 yok ama aldığınız gün 14.00 te hesapta.

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    aynı durumdayım farklı banka kullandığım için fili satınca 14.00 te hesaba geçiyor,ist için o gün geçmiş oluyor,ertesi gün alınabilir t+1 yok ama aldığınız gün 14.00 te hesapta.
    Aracı kurumumla bir görüşeyim bakalım. Belki bir esneklik sağlarlar. Kredili hesabım var neticede. Teşekkür ederim yanıt için.

5.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Aracı kurumumla bir görüşeyim bakalım. Belki bir esneklik sağlarlar. Kredili hesabım var neticede. Teşekkür ederim yanıt için.
    Bu arada aracı kurumla görüştüm. FIL den IST ye geçişi anlık yapıyorlar şimdi. Siz de bir konuşun olmazsa.

6.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Bu arada aracı kurumla görüştüm. FIL den IST ye geçişi anlık yapıyorlar şimdi. Siz de bir konuşun olmazsa.
    ben ing kullanıyorum bırak ist ,13.45 sonrası kendi ppfsini bile aldırmıyor,aracı kurum banka ise olmuyor demişti bir arkadaş sanki.

7.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    ben ing kullanıyorum bırak ist ,13.45 sonrası kendi ppfsini bile aldırmıyor,aracı kurum banka ise olmuyor demişti bir arkadaş sanki.
    Benimkisi banka aracı kurumu değil. Gedik Yatırım. Belki ondan kolaylık sağlandı.

8.  Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Ben hisse senedi al- sat yaparım genelde. Boşta kalan parayı da fonda değerlendiriyorum o yüzden bu 801 nolu fonda tutuyordum. Getirisi diğer fonlara göre biraz düşük kalmış galiba.Bugün osmanlı yatırım ile telefonda görüştüm işbankası hisse senedi al- sat komisyonları yüksek diye. Bizde de fon var dedi aylık%29 getiriyor dedi. İçinde hisse senedi vardır onun dedim yok dedi. Telefondan girdigim için pek inceleyemedim ama çoğu fonlarında hisse senedi görünüyor. Yarın gidip hesap açtıracagim bakalım detaylı bilgi almak lazım

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba, aylık 2,9 mu dedi acaba ? TEFAS'taki Osmanlı fonlarına baktım. Hisse senedi olan fon aylık 11,48 getirmiş, Avrasya fon 3,69 getirmiş (eurobond ağırlıklı).

Osmanlı yatırım'da hesap açtırdım, hoşnut kalmadım. Boşta kalan parayı otomatik repo yapın dedim, olmazmış, müşterilerinin faiz hassasiyeti varmış, kendim fon alacakmışım, yoksa faizsiz olarak boşta kalırmış para. Saçma geldi bana, vaz geçtim.

Sayfa 595/1001 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •