Special Days Image
Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yönetim ücreti de 0.25 puan yüksek FIL'e göre bununda etkisi var düşük getiride.
    Yönetim ücretlerine nereden bakıyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Yönetim ücretlerine nereden bakıyorsunuz?
    Kamuyu Aydınlatma Platformundan.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu ANL neden FIL gibi tefaşta işlem görmüyor acaba çok zor bir şey mi, ? hem müşterileri artardı.
    ANL'yi zaten kendisi yönetmiyor Ak Portföy'e yönettiriyor. Müşteri sayısı artmaz aksine azalır diye düşünüyor banka çünkü Tefas'a açtığında fonu tüm hesaplardan alınabilecek Alternatif Bank'ta hesap açmaya gerek kalmayacak fon almak için.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Kamuyu Aydınlatma Platformundan.
    En garantisi fon izahnamesi. KAP sayfasında bile bazen güncel olmayan bilgiler yeralıyor.

5. Tzl 24.03 oran

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    ANL'yi zaten kendisi yönetmiyor Ak Portföy'e yönettiriyor. Müşteri sayısı artmaz aksine azalır diye düşünüyor banka çünkü Tefas'a açtığında fonu tüm hesaplardan alınabilecek Alternatif Bank'ta hesap açmaya gerek kalmayacak fon almak için.
    Alternatifte açılan bu cari hesaptan hesap işletim ücreti vs. alıyor mu var mı bilginiz ?

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Alternatifte açılan bu cari hesaptan hesap işletim ücreti vs. alıyor mu var mı bilginiz ?
    4,5 lira aldı benden.. Bugün ekstre tercihini email yaptım.. İnşallah bu ay almaz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    4,5 lira aldı benden.. Bugün ekstre tercihini email yaptım.. İnşallah bu ay almaz
    Yatırım Ekstre Ücreti Posta Olunca Hepsi Alıyor,Mail Yaptığınız İçin Ücret Kesilmez Artık.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •