Special Days Image
Sayfa 836/1001 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD'yi şimdi satın yarın hesapta Gpg için Pazartesiyi bekleyeceksiniz
    Peki ikisine de bugun satiş versek hangi fiyattan gerçekleşir? Bugunun fiyati mi yoksa tcd icin yarinin fiyati, gpg icin pazartesinin fiyatindan gerceklesir? Tesekkurler.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, TCD ve GPG fonlarından orta vadeli olarak almak istiyorum. fon yapılarını da göz önünde bulundurduğumuzda hangisi daha riskli? getirisi fazla olduğuna göre TCD daha risklidir diye düşündüm ama yanılıyor muyum? özellikle borsada sert düşüşler olduğunda şu anki pembe tablo terse dönebilir mi TCD'de? GPG açıklamalarında hisse oranının 0 ila 35 arasında olabileceği yazıyor. TCD fonunda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla hisse oranları daha yüksek olabiliyor. günlük düşünmüyorum ama aylık oranlarda en azından mevduğat üzeri güzel getiriler hedefliyorum. yani getiriler biraz daha istikrarlı olsun istiyorum. bu düşüncelerim doğrultusunda hangisini almam daha doğru olur? ya da dörtte bir TCD, geri kalanı ile de GPG gibi sepet mi yapmam daha doğru olur? ytd olmadan sizlerle istişare etmek istedim, teşekkürler.
    GPG kendi sayfasında cevap vermiş bence sizin sorunuza.

GPG öncelikle mutlak getiri hedefli olarak düşük profilli bir risk karşılığında istikrarlı biçimde mevduat faizinin üzerinde getiri sağlamayı hedeflerken maksimum getiri değil piyasa risklerine göre optimal getiri düzeyini arıyor.

https://www.gedikportfoy.com.tr/yati...gisken-fon-gpg

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Satamamki bugun 😃😃
    Dun aldim ya
    Daha oglenden sonra hesaba gelecek
    Unuttum üstadım valörlü fona hala alışamadım

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Peki ikisine de bugun satiş versek hangi fiyattan gerçekleşir? Bugunun fiyati mi yoksa tcd icin yarinin fiyati, gpg icin pazartesinin fiyatindan gerceklesir? Tesekkurler.
    Bugün saat 13'e kadar vereceğiniz emirler gün sonunda oluşacak fiyattan(bu ertesi gün gördüğünüz fiyat oluyor) hesaplanan satış tutarları TCD'de yarın 14'den sonra GPG'de Pazartesi günü 14 ten sonra hesabınızda olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GPG kendi sayfasında cevap vermiş bence sizin sorunuza.

GPG öncelikle mutlak getiri hedefli olarak düşük profilli bir risk karşılığında istikrarlı biçimde mevduat faizinin üzerinde getiri sağlamayı hedeflerken maksimum getiri değil piyasa risklerine göre optimal getiri düzeyini arıyor.

https://www.gedikportfoy.com.tr/yati...gisken-fon-gpg
    çok teşekkür ederim. içinde hisse olan fonların takası bildiğim kadarıyla hep ikinci gün gerçekleşiyor. TCD'de ertesi gün hesaba geçmesi çok güzel aslında.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku

Bugün saat 13'e kadar vereceğiniz emirler gün sonunda oluşacak fiyattan(bu ertesi gün gördüğünüz fiyat oluyor) hesaplanan satış tutarları TCD'de yarın 14'den sonra GPG'de Pazartesi günü 14 ten sonra hesabınızda olacaktır.
    Ya bu gpg canimi sikti
    Bugun mk 80 verse bile iki gun bosta kalacagi icin 20 ye denk gelir ki 80 vermesi zor

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya bu gpg canimi sikti
    Bugun mk 80 verse bile iki gun bosta kalacagi icin 20 ye denk gelir ki 80 vermesi zor
    T+2'lerde eğer hafta sonuna denk gelmiyorsa yalnız 1 günlük faiz kaybınız olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya bu gpg canimi sikti
    Sizin aldığınız günün bir gün öncesi MK %103.99 verdi üstadım

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku

Cevap icin tesekkur ediyorum. O zaman gpg yi su an satsam cuma gun sonu olusan fiyattan satacak anladigim dogru mudur acaba? Parada pazartesi oglen 14den sonra hesapta olacak dolayisiyla

Sayfa 836/1001 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •