Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    okt 28.30'a güncellenmiş çok ilginç,29.97 idi sabah fikri olan var mı?
    Yönetim ücreti olarak kesinti yapılmamıştır umarım. Gerçekten enteresan bir durum.

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    tahvil faizleri yukselecek ,degişken fon larımı almak lazım

tahvil faizleri yükselecek beklentisi içerisindeyim. şu durumda uzun vadeli borçlanma araçları başta olmak üzere bir süre sonra getirilerde daha fazla azalma beklenir.
    gördüğüm kadarıyla %70 %80 ARASINDA devlet tahvili taşıyor bu fonlar
    orta vadeli borçlanma araçları fonları bile mesela YOT YAPI KREDİ ORTA VADELİ %76 DEVLET TAHVİLİ taşıyor.
    PPF DE DAHA AZ OLMAKLA DEVLET TAHVİLİ %5 %10 ARASINDA mevzuat değiştiğinden beri artık mevduat oranları düşmüş durumdaydı. zaten mevduat larda artık bizi kurtarmadığına göre nereye geçmek gerekir bende bakıyorum.

nuri sevgen sabah NTV DE idi.
    üç şehirdeki kayyum atamalarını yakında sınır ötesi yapılacak bir operasyona hazırlık olabileceğinden bahsetti.
    twetterda CHP nin elindeki belediyeler için kayyum ataması yapılacağı dedikodusu dolaşıyor.
    şu bankaların kredi musluğunu açmalarını sağlamak için yapılan uygulamayı duymuşsunuzdur.
    böyle uygulamaların daha önce yurt dışındaki banklarda da benzer uygulamalardan biri olduğunu duydum.
    mesele bizimkilerin daha ne kadar ileri gidebileceği sorusudur bence sorulması gereken soru
    bu uygulama mı yoksa başka bir şey mi doları aldı yürüdü bugün

sonuç, artık daha fazla risk alma zamanının geldiğini gösteriyor.
    %24.5 ile günlükte 20 gün kadar daha zamanım var. sonrasında sanırım parayı 3 e bölecem bir miktar hisse bir miktar fon ve bir miktar dolar alım satım için ayıracam.

gecen sene %31 İLE MEVDUAT TEKLİFİ yapıldığında en azından paranın bir miktarı ile buraya park etmek vardı.

3. Pek teknik bir yorum olmayacak ama yazmam şart oldu diye düşünüyorum. Şimdi biraz önce sn webster okt'ye girdiğini belirtmiş. Yani bu indirim o sebeple mi oldu acaba )

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Okt aliyorum
    Alıyorum demeniz üzerine OKT size bir 0.000001 TL'lik indirim yapmış üstadım

5.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    tahvil faizleri yükselecek beklentisi içerisindeyim. şu durumda uzun vadeli borçlanma araçları başta olmak üzere bir süre sonra getirilerde daha fazla azalma beklenir.
    gördüğüm kadarıyla %70 %80 ARASINDA devlet tahvili taşıyor bu fonlar
    orta vadeli borçlanma araçları fonları bile mesela YOT YAPI KREDİ ORTA VADELİ %76 DEVLET TAHVİLİ taşıyor.
    PPF DE DAHA AZ OLMAKLA DEVLET TAHVİLİ %5 %10 ARASINDA mevzuat değiştiğinden beri artık mevduat oranları düşmüş durumdaydı. zaten mevduat larda artık bizi kurtarmadığına göre nereye geçmek gerekir bende bakıyorum.

nuri sevgen sabah NTV DE idi.
    üç şehirdeki kayyum atamalarını yakında sınır ötesi yapılacak bir operasyona hazırlık olabileceğinden bahsetti.
    twetterda CHP nin elindeki belediyeler için kayyum ataması yapılacağı dedikodusu dolaşıyor.
    şu bankaların kredi musluğunu açmalarını sağlamak için yapılan uygulamayı duymuşsunuzdur.
    böyle uygulamaların daha önce yurt dışındaki banklarda da benzer uygulamalardan biri olduğunu duydum.
    mesele bizimkilerin daha ne kadar ileri gidebileceği sorusudur bence sorulması gereken soru
    bu uygulama mı yoksa başka bir şey mi doları aldı yürüdü bugün

sonuç, artık daha fazla risk alma zamanının geldiğini gösteriyor.
    %24.5 ile günlükte 20 gün kadar daha zamanım var. sonrasında sanırım parayı 3 e bölecem bir miktar hisse bir miktar fon ve bir miktar dolar alım satım için ayıracam.

gecen sene %31 İLE MEVDUAT TEKLİFİ yapıldığında en azından paranın bir miktarı ile buraya park etmek vardı.
    değişken fonlar bizim yönetemeyeceğimiz hisse portföyünü daha sağlıklı yönetecektir sanırım.
    hedge mekanizmasını daha fazla çalıştıran fonlara bakmak lazım.

6. Okt nin üçte birini ile gpg ve yfv ye aktaracağım. KRF hakkında ne düşünüyorsunuz..Alan var mı, Daha çok hangi enstrumanlarla korelasyonu var bu fonun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Dr yaşar erdinç hakkın rahmetine kavuştu geçen gün allah rahmet eylesin.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bol kazançlar hem petrol hem dolardan kazanç elde edeceksiniz

hcm bi sorum var ben teb bankasından alıyorum fonları bankadan bankaya değişen bir sey var mi fon alımı yada sayımında yada ücretlendirme vd

Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •